Лідер коаліції сподівається потрапити на засідання Євроради щодо ситуації на польсько-українському кордоні.
Лідер найрейтинговішої польської опозиційної партії “Громадянська платформа” та кандидат у прем'єр-міністри Дональд Туск у п'ятницю, 8 грудня, під час представлення складу нового уряду повідомив про свої першочергові кроки на посаді. Зокрема він пообіцяв зайнятися розв'язанням "гарячої ситуації на польсько-українському кордоні", пише пише TVN24.
Польська сторона пропонує відкрити додаткову смугу для транспорту з України
“Це стратегічне місце для Польщі, ми шукатимемо рішення, які задовольнять польських перевізників, але ми не потерпимо жодних подій, які загрожуватимуть польській безпеці, хто б їх не інспірував чи ініціював”, – сказав Туск.
Також він зауважив, що сподівається, що церемонія присяги новообраного складу відбудеться в середу, бо через кілька годин у Брюсселі будуть прийняті дуже важливі з точки зору польських інтересів рішення. Зокрема лідер опозиції зазначив, що переговори в Європейській раді стосуватимуться також України та ситуації на кордоні.
У Польщі вирішили посилити перевірки українських перевізників
Нагадаємо, 7 грудня повідомлялося, що "Укрзалізниця" сформувала перший тестовий потяг з українськими вантажівками. У такий спосіб власники машин намагаються повернути їх в Україну через страйк польських перевізників на кордоні.

Інф.: Дзеркало тижня

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh