Інтернет-ЗМІ України набагато продуктивніші, ніж колеги з Росії. Такий висновок зробили в пошуковику Яндекс, проаналізувавши статистику.
Кожен будній день ЗМІ рунету публікують не менше 50 тисяч новин, кожен вихідний - не менше 15 тисяч. 22% цього потоку створюють видання з України, середня активність яких набагато вища, ніж у російських
Про це свідчать оприлюднені дані «Яндекс.Новости» станом на січень 2011 року.

Кожен будній день середній ЗМІ з України випускає 21 повідомлення, а російський - лише 13.

В обох країнах основний потік новин створюють видання зі столиць - київські ЗМІ щодня випускають по 34 повідомлення, московські - по 17.

У кожному четвертому повідомленні онлайн-ЗМІ містяться посилання на інші видання (гіперпосилання або текстові згадки). 10% матеріалів є передруком, тобто практично повністю копіюють тексти інших повідомлень. Ще близько 15% всіх повідомлень - передруки без посилань на джерело.

Українські видання обганяють російські і за часткою повідомлень із зображеннями - українські ЗМІ публікують їх в 47% новин, а російські - всього в 36%. Найчастіше ілюструють свої матеріали київські видання (48% повідомлень).

Дві третини переходів на новинні сайти відбуваються цілеспрямовано - з адресного рядка браузера, через закладки, пошукові системи або агрегатори новин. Частка переходів з агрегаторів трафіку і банерних мереж за два роки впала з 23% до 11%.

Нагадаємо, в жовтні минулого року Яндекс нарахував в Україні 700 тисяч блогів, з яких 120 тисяч - активні. Їх кількість зростає, в той час як у Рунеті - падає.

Джерело: http://sd.org.ua/ 
 


 

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh