Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Main

PostHeaderIcon Роботи Сальвадора Далі покажуть в Ластівчиному гнізді

   Culture and Spirituality
Кримська республіканська установа "Палац-замок "Ластівчине гніздо" стане місцем проведення виставки знаменитого сюрреаліста Сальвадора Далі - "Таємничі метаморфози". Про це повідомили в Республіканському комітеті АРК з охорони культурної спадщини.
Як розповіла заступник директора з наукової роботи КРУ "Палац-замок "Ластівчине гніздо" Іванна Мякота, виставка складається з колекцій оригінальних літографій, вона була зібрана на світових аукціонах і передана приватними колекціонерами для експонування в музеях і галереях України.
 

PostHeaderIcon Теракт у Бостоні описали ще 11 років тому

   Hot topic
Бостонський теракт був передбачений у книзі письменника із США.
Книга "Пагорб горя" Тома Лонергана розповідає про змову терористів, які планували підірвати бомби під час Бостонського марафону.
Книга була опублікована в 2002, автор описав події схожі з вибухами в Бостоні, що потрясли американське суспільство 15 квітня. Назва книги пов'язана з одним із відрізків знаменитого марафону.
Коли письменник дізнався про бостонську трагедію, він повідомив про свою книгу виданню "Хаффінгтон пост".
 

PostHeaderIcon Найкращі школи України визначені

   Science and Education
До десятки кращих шкіл України увійшли ліцеї Дніпропетровська та Ніжина. Перші три місця у рейтингу зайняли школи Києва та Львова Школи Києва та Львова цього року назвали кращими за якістю освіти.
Перше місце в рейтингу посів Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер". У столичному ліцеї найбільша кількість випускників, що набрали на зовнішньому тестуванні високі бали, а 14 учнів показали максимальний результат. Другий рядок рейтингу зайняв торішній лідер - Львівський фізико-математичний ліцей. Сильна підготовка, і як результат - 16 випускників, які набрали вищий бал на ЗНО, забезпечили ліцею місце в трійці лідерів. На третьому місці - київський ліцей "Інтелект".
 

PostHeaderIcon Україна посяде третє місце на "Євробаченні-2013", - експерти

   Culture and Spirituality
Букмекери пророкують Україні третє місце на "Євробаченні-2013".
Лідером у букмекерських конторах на даний момент є Данія. Емілі де Форест з піснею "Тільки сльози" знаходиться на першому місці.
У букмекерських прогнозах Злата Огневич ділить третє місце з Діною Гариповою (Росія) у фіналі "Євробачення-2013", про це повідомляє DT.ua.
На другому місці - норвезька співачка Маргарет Бергер з її "Я нагодую тебе своєю любов'ю".
 

PostHeaderIcon Британці борються за право обирати як померти

   Civil Society
Смертельно хворі британці вже давно борються за право законно піти з життя.
Однак евтаназія в Туманному Альбіоні заборонена.
Тим не менш, нещасні громадяни, які не бажають страждати, все одно вирушають до суду і вимагають від влади вколоти їм смертельний препарат. Поки що переможців у цій битві немає.
Як не дивно, ставлення в суспільстві до таких людей за останні роки змінилося в кращу сторону, однак уряд залишається непохитним.
 

PostHeaderIcon Українських листонош взують на 10 млн грн

   Economics and Business
Українським листоношам замовили взуття на 10 мільйонів гривень
Українське державне підприємство поштового зв'язку "Укрпошта" 8 квітня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ "ВО "Харків" на постачання взуття на 9,90 млн грн, про це повідомляється у "Віснику державних закупівель".
Найдорожчими є зимові жіночі напівчоботи з натуральної хромової шкіри по 358 грн і чоловічі зимові кирзові напівчоботи за 223 грн. Найдешевшими - туфлі з текстильним верхом по 39 грн за пару. Тендер розіграли дві харківські компанії.
ВО "Харків" зареєстрована на головного інженера підприємства Віту Фелонюк та бухгалтера Валентину Якименко. Засновником єдиного конкурента - ТОВ "Квінтекс" - є голова правління ВО "Харків" Марк Вінарський. Інф.: regionews.ua
 

PostHeaderIcon Київ накриє "Корейська хвиля"

   Culture and Spirituality
У Києві вперше відбудеться фестиваль-виставка корейської культури "Корейська хвиля"
18-19 травня 2013 вперше в Україні у виставковому центрі "Київ Експо Плаза" проходитиме фестиваль-виставка корейської культури "Корейська хвиля".
У програмі "Корейської хвилі" лекції, майстер-класи та демонстрації композицій прикладного мистецтва, національного одягу, фото, предметів мистецтва.
На глядачів очікують показові виступи єдиноборств, шоу-програма традиційних і сучасних корейських танців, пісень, поезії.
 

PostHeaderIcon Квартира у Києві: ціна питання

   Economics and Business
Ціни зростають і на вторинне, і на первинне житло, кажуть експерти.
Середня вартість пропозиції на цьому ринку житлової нерухомості столиці в період з 5 лютого по 4 березня 2013 р. зросла на 0,46% - до 1,74 тис. дол. за 1 кв. м.
Середня вартість пропозиції на вторинному ринку житлової нерухомості Києва в період з 5 лютого по 4 березня 2013 р. зросла на 0,67% - до 1,94 тис. дол. за 1 кв. м, про це повідомили аналітики консалтингової компанії SV Development.
Найдешевшим залишався Деснянський район із середнім показником 1,544 тис. дол. за 1 кв. м, найдорожчим – Печерський район, де середня ціна продажу склала 2,989 тис. дол. за 1 кв. м.
 

PostHeaderIcon Три райони Києва залишилися без води на тиждень

   Hot topic
У Києві у житлових масивах Біличі, Новобіличі та Академмістечко від 22 до 29 квітня буде припинена подача гарячої води у зв'язку з випробуванням тепломереж, про це повідомили у прес-службі Київенерго.
Випробування тепломереж проводитимуться в межах проспекту Перемоги, вулиць Миколи Ушакова, Уборевича, Чорнобильської, Осінньої, Жовтневої, Булаховського, Наумова, Підлісної, Олевської, Бахмацької, Клавдієвської, Гаршина, Рахманінова, проспекту Палладіна, вулиць Доброхотова, Семашка та частково Кільцевої дороги. Інф.: regionews.ua
 

PostHeaderIcon Куди вирушити на травневі свята: найцікавіші місця

   Hot topic
З кількістю вихідних на травневі свята цього року українцям пощастило - днів на відпочинок буде вдосталь.
Так, на початку травня буде шість вихідних поспіль: 1 і 2 травня (День солідарності трудящих), робочий день 3 травня Кабмін запропонував зробити вихідним, щоправда із відпрацюванням у суботу 18 травня, 4 і 5 травня - традиційні субота й неділя.
Великдень цього року припадає на 5 травня, а, згідно Кодексу законів про працю України, якщо святковий день співпав із суботою чи неділею, вихідний переноситься на наступний день, тобто 6 травня теж можна відпочити.
Крім того, з 9 по 12 травня - теж вихідні (робочий день 10 травня запропоновано перенести на суботу 1 червня).
До того ж, синоптики пообіцяли, що погода на травневі потішить українців: буде сухо, тепло й сонячно.
 

PostHeaderIcon Найстаріша людина планети відсвяткувала День народження

   Sociology
Найстаріша людина планети, японець Дзіроемон Кімура, зазначив сьогодні свій 116 день народження.
З цієї нагоди йому вручили сертифікат Книги рекордів Гіннесса.
Прем'єр-міністр країни Сіндзо Абе направив ювіляру відеопривітання, назвавши здоров'я пана Кімури гордістю Японії.
Кімура народився 19 квітня 1897 і був проголошений найстарішою людиною на планеті в грудні минулого року після того, як померла колишня власниця цього титулу, громадянка США. Інф.: newsru.com
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні776
mod_vvisit_counterВчора3687
mod_vvisit_counterЦього тижня11850
mod_vvisit_counterМинулого тижня35267
mod_vvisit_counterЦього місяця43362
mod_vvisit_counterМинулого місяця111747
mod_vvisit_counterЗа весь час25959940