Main
Дипломатичний скандал з набранням чинності УА з ЄС: Клімкін проти Порошенка, Лубківський проти Клімкіна
| Politics |
Заступник голови МЗС України Лубківський подав у відставку через відкладення дії економічної частини УА з ЄСЗаступник міністра закордонних справ України Данило Лубківський подав у відставку. Про це Лубківський написав на своїй сторінці у Facebook, повідомляє rbc.ua.
"Заява, узгоджена сьогодні в Брюсселі міністром закордонних справ Павлом Клімкіним, є для мене несподіванкою.
Read more... Add new comment
|
| Culture and Spirituality |
Символічно, що це відбулось у рік 200-річчя з дня народження ШевченкаУ київському Національному музеї ім. Тараса Шевченка презентували комп’ютерний шрифт Kobzar KS, що повністю відтворює почерк українського письменника, поета та живописця.
Основою для шрифту стала рукописна збірка творів Кобзаря "Три літа". Проект реалізовувався за підтримки Міністерства культури України, повідомляє 5 канал.
Кожен із нас відповідальний за те, що в сучасному суспільстві людське життя перестало бути цінністю
| Civil Society |
Суспільство, до якого ми прийшли, є результатом нашого виборуЖИТТЯ ЛЮДИНИ – НАЙВИЩА НАГОРОДА. ЩО МОЖЕ БУТИ ЦІННІШЕ?
Життя людини - в її руках, в її праві вибору, в її бажанні
самовдосконалюватися і працювати над собою.
Рігден Джаппо (книга "АЛЛАТРА")
Чому в сучасному суспільстві при стрімкому зростанні технологій у різних сферах життя так стрімко втрачаються загальнолюдські цінності - культура, моральність, духовність? Чому найвища цінність - людське життя - перестала бути цінністю?
Порошенко не відніс питання мови до головних стратегічних загальнодержавних питань
| Politics |
Яку мову на місцевій території використовувати, можуть вирішувати люди на місцях, - Президент УкраїниПорошенко пояснив, що означатиме "особливий режим" для Донбасу. Особливий тимчасовий режим функціонування місцевого самоврядування на Донбасі не нестиме загрози територіальній цілісності чи суверенітету України. Про це заявив президент Петро Порошенко на щорічній зустрічі на Ялтинському економічному форумі.
Гальмування справи "наглядача" Ярошенка - сором Віталія Кличка і Віталія Яреми, - журналіст
| Politics |
Справа "наглядача" Ярошенка - сором Віталія Кличка і Віталія Яреми, торжество Артура Палатного, знущання над дорученням президента і голови СБУ, вважає відомий український журналіст Юрій Бутусов. Про це він пише на своїй сторінці у Facebook:Неприємно писати про цю огидну історію, але коротко констатую факти:
1. Справа про вимагання та шахрайстві Георгія Ярошенка - помічника народного депутата Валерія Іщенка, яку взяв під особистий контроль президент України Петро Порошенко, і по якому лідер "УДАР" Віталій Кличко обіцяв провести найсуворіші висновки, повністю заглохла в Генеральній прокуратурі.
Сьогодні стартує телевізійне соціально-політичне ток-шоу "Право на владу"
| Civil Society |
Глядачі визначать, хто з політиків гідний довіриКанал "1+1" представляє соціально-політичне ток-шоу нового формату "Право на владу".
Політиків, які претендують на владу, тестуватимуть експерти, журналісти та глядачі. До студії прийдуть четверо політиків, і вони - один на один із аудиторією. Ведучого – немає, є тільки голос, який жорстко і неупереджено модерує дискусію.
США не підтвердили заявлене Порошенком виведення з України 70% окупаційних військ
| Politics |
У Державному департаменті США поки не можуть підтвердити інформацію про виведення 70% військ Збройних сил РФ з території Донбасу (про що повідомив Президент України Петро Порошенко, посилаючись на дані нашої розвідки - Ред.).Про це заявила представник Держдепартаменту Марі Харф, передає "Преса України" з посиланням на прес-служба відомства.
"Ми не можемо незалежно підтвердити ці повідомлення", - сказала вона на брифінгу.
Книгарні Москви завалені оскаженілою антиукраїнською пропагандою (ФОТО)
| Politics |
"Нас ніхто не зомбує", - іронічно зауважує ibigdan - користувач блогосфери uainfo.org і наводить фото асортименту прилавка книгарні Москви. Достатньо пробігтися поглядом по відверто антиукраїнських обкладинках цього чтива, щоб оцінити рівень оскаженілої пропаганди Кремля проти колись братньої держави. Можна лише уявити, що стається з тим, хто наважується перегорнути і прочитати ті чорні сторінки!
Кличко стягує в Київраду людей "Льоні-Космоса" і екс-регіоналів, - Володимир Бондаренко
| Politics |
Володимир Бондаренко розкритикував 100 днів столичної діяльності Віталія КличкаЕкс-голова КМДА і чинний Голова Київської міської організації ВО "Батьківщина" Володимир Бондаренко вважає, що нинішнє керівництво Київради забуло про обіцянки Майдану про люстрацію і застосовує "ненормальний" кадровий підхід
Про це Бондаренко заявив у ефірі Еспресо.TV, аналізуючи 100 днів роботи Віталія Кличка на посаді київського міського голови.
Росія почала створювати ДНР ще в 2005 році
| Politics |
До внутрішнього розчленування України Кремль почав готуватися відразу після Помаранчевої революціїПідтвердженням тому можна вважати численні фотографії 2005 року з прапорами нинішньої ДНР. Програма каналу ICTV "Громадянська оборона" простежила історію створення ДНР. Коли на Майдані Незалежності взимку 2004 з'явилися помаранчеві прапори, в Донецьку виникли прапори зовсім інші - добре знайомі зараз триколірні полотна ДНР.
Киянам роз'яснюють, як врятуватися від можливих засобів ураження
| Politics |
Києвом розклеюють листівки: як врятуватися від засобів ураженняКиєвом розклеюють пам’ятки із роз'ясненням поведінки для захисту від можливих засобів ураження. Про це повідомляє журналіст Олена Троянська на своїй сторінці у Фейсбук і викладає фото листівки, інформують fakty.ictv.ua. Такі пам’ятки розклеюють на під’їздах будинків та в громадських місцях з підписом унизу документа "Орган цивільного захисту". Зокрема, у листівці пояснюють, що треба робити киянам у випадку, якщо прозвучить сигнал (сирена). Пам’ятка радить не панікувати, заховатися в укриття та діяти відповідно до зазначених інструкцій.





















