Main
Молодиків, що напали на табір ромів на околиці Львова, затримали по гарячих слідах (ВІДЕО)
| Hot topic |
Уже сьогодні їм обиратимуть запобіжний захід. Більшість з них - неповнолітніІнцидент стався позаминулої ночі. Табір був невеликим - лише три халабуди й 16 мешканців.
Внаслідок нападу десяти зловмисників один чоловік загинув і четверо отримали ножові поранення. Серед потерпілих - жінка й дитина.
Про це йшлося у сюжеті випуску ТСН.Ранок за 25 червня 2018 року:
Read more... Add new comment
|
| Politics |
Святослав Вакарчук про владну систему України і потребу змінВакарчук до молоді: Ви маєте прийти на їхнє місце.
Чому Україні потрібні зміни
Чому нам потрібні зміни і для чого нам потрібні зміни? Є таке усталене слово "система". Нам потрібно змінювати систему.
Що таке система? Це політики, які керують нами. Це правила, які усталені, на жаль, не нами з вами, але за якими ми зараз змушені жити.
Генпрокурор Луценко не має нічого спільного із законом, - Горбатюк
| Politics |
Горбатюк зазначив, що Луценко, будучи генпрокурором, абсолютно не дотримується закону у своїй діяльності, що є підставою для його відставкиЛуценко зробив багато незаконних дій з ознаками злочинів.
Генеральний прокурор України Юрій Луценко протягом усього часу перебування на посаді неодноразово здійснював спроби втручання у процес розслідування кримінальних справ,
Український боксер виїхав у ринг верхи на коні і в переможному поєдинку підтвердив, що він "на коні" (ВІДЕО)
| Sport |
Денис Берінчик технічним нокаутом переміг колумбійця в суботу в КиєвіДенис Берінчик ще не зазнав жодної поразки на профі-рингу.
Український боксер чемпіон WBO Oriental у легкій вазі Денис Берінчик у боксерському бою 23 червня не лише здивував усіх оригінальним виходом у ринг, як справжній козак, верхи на коні, а й технічним нокаутом переміг колумбійця Хосе Луїса Прієто, повідомляє Sport Arena.
"Камені з неба": на Москву обрушилася потужна стихія (ВІДЕО)
| Hot topic |
У Москві випав град розміром з перепелине яйцеНа столицю Росії Москву вдень 23 червня обрушився дощ з крупним градом.
В російській столиці оголошено "жовтий" рівень небезпеки.
Про це повідомляють "Патріоти України".
Про це на сторінках соціальних мереж повідомляють очевидці події,
Національний банк України друкуватиме долари і євро
| Economics and Business |
Нацбанк має намір продукувати іноземну валюту
Національний банк України (НБУ) домовився про співпрацю зі світовою компанією захисту банкнот Crane Currency у галузі виготовлення грошових знаків, що дозволить українському Банкнотно-монетному двору приймати іноземні замовлення. Про це повідомили у прес-службі регулятора. «Наш Банкнотно-монетний двір має повний цикл виготовлення грошей, від розроблення дизайну до виробництва захищеного паперу та, власне, друку банкнот. У кооперації з Crane Currency ми готові запропонувати увесь свій досвід та виробничі потужності для виготовлення грошових знаків на замовлення інших країн», – зазначив глава НБУ Смолій.
Національний банк України (НБУ) домовився про співпрацю зі світовою компанією захисту банкнот Crane Currency у галузі виготовлення грошових знаків, що дозволить українському Банкнотно-монетному двору приймати іноземні замовлення. Про це повідомили у прес-службі регулятора. «Наш Банкнотно-монетний двір має повний цикл виготовлення грошей, від розроблення дизайну до виробництва захищеного паперу та, власне, друку банкнот. У кооперації з Crane Currency ми готові запропонувати увесь свій досвід та виробничі потужності для виготовлення грошових знаків на замовлення інших країн», – зазначив глава НБУ Смолій.
У курсі Тимошенко багато медведчуківсько-проросійських елементів, - політолог
| Politics |
Олеся Яхно: Медведчук, схоже, "додзвонився" до ТимошенкоТези Медведчука/Кремля перекочували не тільки на окремі українські телеканали, але і в мову окремих політиків.
Соло Юлії Тимошенко 20 червня на каналі NewsOne (який, за словами Андерса Аслунда, купив Віктор Медведчук, джерело - "Голос Америки"), озвучувані тези і лояльний склад учасників - підтвердили попередні припущення щодо медведчуківських/проросійських елементів курсу Тимошенко. Перерахую кілька.
Кияни хочуть повернути звичний голос диктора в метро
| Civil Society |
Звичний голос київського метро відтворили за допомогою нейромережіНе всім до вподоби нова озвучка станцій столичного метрополітену.
Директор Київського академічного лялькового театру Микола Петренко помер у 2016 році. До цього його голос звучав в київському метро 27 років.
Останні 2 роки необхідності замінювати аудіозаписи не було: нові станції не відкривалися, а старі не перейменовували. Але в 2018 назва станції "Петрівка" змінили на «Почайна». Перед метрополітеном постало завдання переозвучки як мінімум всієї синьої гілки.
Ющенко дивується, звідки у Тимошенко беруться мільйони гривень на рекламу
| Politics |
Ющенко потролив "злиденну" ТимошенкоТретій президент Віктор Ющенко дивується, де беруться мільйони гривень на рекламу у ймовірного кандидата в президенти Юлії Тимошенко.
Відповідний допис з’явився на його сторінці у Facebook.
"Де беруться мільйони гривень на рекламу у опозиційного кандидата під час економічного падіння та воєнної агресії проти України?", – запитує Ющенко.
США закликають Україну переглянути закон про Антикорупційний суд
| Politics |
США закликають Україну усунути "підводний камінь" у прийнятому ВР законі про Антикорупційний судДержавний департамент США закликає український парламент скасувати норму закону про Антикорупційний суд, за якою вже відкриті справи щодо посадовців в апеляційній інстанції розглядатимуться без участі цього суду.
Державний департамент США приєднався до Міжнародного валютного фонду та закликає український парламент передивитися закон про Антикорупційний суд. Про це Державний департамент заявив у середу, 20 червня.
Простий громадянин з Луганщини вимагає від органів влади підтвердження свого статусу співвласника національного багатства
| Civil Society |
Громадянин України вивчив свої Конституційні права і вирішив ними скористатисяНу що, друзі, почав шукати СВОЇ ДОХОДИ від НАШОЇ СПІЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ - НАЦІОНАЛЬНОГО БАГАЦТВА УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ - ЗЕМЛІ. Тож приєднуйтесь!
Громадянину України, сільському голові
Головній посадовій особі територіальної
громади села Велика Чернігівка























