The Will of the People: Public Policy Portal
Тимошенко: злу настає кінець, а над Україною встає сонце
| Politics |
"Я дуже вас люблю і до останнього подиху буду вам служити!" - звернулась Юлія Тимошенко до прихильниківЕкс-міністр Ю.Тимошенко подякувала своїм прихильникам за підтримку та привітання із днем народження.
"Перші люди, котрі прийшли до мене сьогодні (27 листопада - ред.) вранці в тюремну палату повідомили мені, що біля лікарні зібралися ви, мої рідні! Зібралися із квітами та вітаннями. Ця новина зігріла мені душу, зміцнила мої сили та додала впевненості. Вже вранці я знала, що завдяки вам я не буду самотньою, ізольованою від життя та світла в цей день. Сьогодні, завдяки вам я в колі рідних для мене людей, які з повагою та любов'ю приїхали мене привітати", - подякувала вона, повідомляє прес-служба БЮТ.
Read more... Add new comment
More Articles...






















