Main
Через поразки на фронті від Кремля відвертаються пропагандисти, в РФ змінився інформпростір, - ISW
| Politics |
На федеральних російських каналах з'явилася критика політики путінаРосійський інформаційний простір суттєво відхилився від наративів.
Поразка Росії в Харківській області та Лимані докорінно змінили російський інформаційний простір і тепер пропагандисти почали критикувати військове керівництво РФ і скаржаться на відсутність прозорості щодо перебігу війни.
Джерело: Інститут вивчення війни ISW
Дослівно: "Поразка Росії в Харківській області та Лимані в поєднанні з неспроможністю Кремля ефективно та справедливо провести часткову мобілізацію докорінно змінюють російський інформаційний простір.
Read more... Add new comment
|
| Politics |
Вашингтон закликає союзників взяти на себе аналогічні зобов'язанняСША готові виділяти Україні $1,5 мільярда щомісяця протягом усієї російсько-української війни, пише Bloomberg із посиланням на джерела.
Вашингтон переконує європейських лідерів взяти на себе аналогічні зобов'язання.
Білий дім провів низку переговорів, зокрема останніми днями, з представниками ЄС, і закликав Європейський Союз зробити більше для підтримки економіки України у війні, яка затягується.
Зеленський у терміновому зверненні повідомив позитивну новину з фронту! (ВІДЕО)
| Politics |
Лиман - український!Інформація про деокупацію ще одного міста на Донеччині ширилася останніми днями, військові викладали відео, де зривають російські триколори і вішають українські прапори, але в зведеннях Генштабу ЗСУ про це нічого не повідомлялося. І ось, 2 жовтня президент Зеленський виклав відео і офіційно повідомив: Лиман - український. Лиман зачищено повністю. Дякую нашим військовим, нашим воїнам. Слава Україні. заявив глава держави.
Про це йшлося у спеціальному випуску ТСН за 2 жовтня 2022 року:
Російські окупанти втратили вже понад 60 тисяч своїх вояк, - Генштаб ЗСУ
ЗСУ опанували вже понад 300 стандартів НАТО, - Резніков (ВІДЕО)
| Politics |
Ми де-факто вже є членом альянсу НАТО, залишилося стати ним де-юре, - Міністр оборони України Олексій РезніковМіністр оборони Олексій Резніков пояснив, як вплине на постачання зброї ленд-ліз та зробив цікавий анонс.
Наступного тижня буде новий пакет озброєнь від США.
Про це міністр оборони Олексій Резніков заявив в ефірі каналу Факти ICTV.
Сьогодні відзначають Міжнародний день музики, Міжнародний день кави та інші свята
| Civil Society |
У суботу, 1 жовтня, відзначають Міжнародний день музики, Міжнародний день кави та інші святаЦе Всесвітній день какао та шоколаду, Міжнародний день вегетаріанства, Міжнародний день людей похилого віку, Всесвітній день Хабітат або "Міжнародний день житла", День геронтолога, День CD-плеєра.
В Україні в цей день відзначають і День ветерана.
Путін сам "народив" і "приєднав" до рф "нові держави": Запорізьку і Херсонську область, - Сергій Гармаш
| Politics |
Афера путіна з "прирощуванням" нових територій суперечить навіть російському законодавству, - журналіст Сергій ГармашТворчість Путіна пре зі штанів: що вигадав цього разу.
Я вже в багатьох ефірах говорив, що путіну доведеться ну дуууууже творчо підійти до трактування свого ж, російського, законодавства, щоб надати вигляду легітимності минулим "референдумам". І біснуватий виявився справді винахідливим. Ржу не можу!
Україна звільнить Крим до кінця весни, а війна загалом скоро закінчиться, - Керівник ГУР МО України
| Politics |
Кирило Буданов: Звільнення Криму станеться "не влітку, а до кінця весни, можливо, трохи раніше"Буданов прогнозує, що загалом війна "не такий уже довгий час буде продовжуватися, скоро це закінчиться".
Керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив, що Україна повернеться в окупований Крим – це відбудеться зі зброєю і досить скоро.
Джерело: Буданов в інтерв'ю в ефірі національного марафону новин 30 вересня, - передає "Українська правда".
День перекладача 30 вересня: історія свята, привітання у тексті та картинках
| Civil Society |
30 вересня щорічно відзначається Міжнародний день перекладачаОфіційне визнання свята відбулося у 1991 році Міжнародною федерацією перекладачів.
День перекладача святкують на честь святого Єроніма, покровителя перекладу, який здійснив повний переклад Біблії з оригіналу (івриту) на латину. Він помер 30 вересня 420 року.
“Професійний переклад вносить вагомий вклад у згуртування націй та поширення інформації, яка раніше була доступна лише представникам певної культури. Робота перекладача може вплинути на відносини між різними країнами
Україна подає заявку на пришвидшений вступ до НАТО, – Зеленський
| Politics |
Україна подає заявку на вступ до НАТО за пришвидшеною процедуроюПро це заявив у зверненні 30 вересня президент країни Володимир Зеленський.
Про це він повідомив після засідань Ставки Верховного головнокомандувача та Ради національної безпеки і оборони.
Коментуючи заяви Путіна про "приєднання до Росії" окупованих або частково окупованих областей України, Зеленський сказав, що Росія "намагається вкрасти те, що їй не належить".
"Ми маємо рішення. Перше: тільки шлях посилення України і вигнання окупантів з усієї нашої території повертає мир. Ми пройдемо цим шляхом", – заявив глава держави.
Зеленський терміново звернувся до українців через заяву Путіна! (ВІДЕО)
| Politics |
Україна - за крок до входження у військовий альянс НАТО, - ЗеленськийПрезидент України Володимир Зеленський 30 вересня записав термінове звернення через спробу анексії, здійснену президентом Росії Володимиром Путіна.
Як відомо, сьогодні Президент Росії Владімір Путін заявив, що жителі так званих "днр", "лнр", Запорізької та Херсонської областей "є нашими гражданами" і закликав офіційний Київ до переговорів, повідомляє ТСН.










Російські окупаційні війська від початку війни втратили понад 60 тисяч військових, лише за останню добу – 500










