"Охоронці правопорядку", прикриваючись пандемією, допомагають "тітушкам" здійснювати захоплення найкращих земель України
Вночі 3 квітня бульдозером була зруйнована база відпочинку "Карпати" (смт. Затока, Одещина), щоб підготувати територію для подальшого захоплення землі.
3 квітня 2020 року під прикриттям темряви, скориставшись тим, що зараз - не курортний сезон і в країні введено карантинні заходи, громадянин Олександр Шевченко за підтримки "тітушок" і охоронної фірми "Самсон" (як свідчать очевидці) керував знесенням магазину "Родзинка", який розташований на території бази відпочинку "Карпати" по вул. Лазурна в смт. Затока (Білгород-Дністровський район, Одеська область).
На виклик приїхали поліцейські, але вони не зупинили знесення магазину.

Задовольнившись сумнівним документом, який пред'являв Олександр Шевченко, "правоохоронці" залишили місце події і поїхали. Як у Затокській селищній раді «ліпляться» такі папірці, журналістам відомо не з чуток.

Лише коли потерпілі та свідки вдруге викликали поліцію, і коли приїхала оперативно-слідча група, знесення будівель припинилося. Правда магазинові «Родзинка» це ніяк не допомогло, він знесений повністю. Вціліли лише господарські будівлі бази відпочинку «Карпати».

Ось що залишилося від магазину "Родзинка" в Затоці:

У момент прибуття журналістів, побачивши відеокамери, «тітушки» і представники охоронної фірми «Самсон» почали залишати місце події. У цьому їм сприяв поліцейський Білгород-Дністровського відділу поліції Дмитро, який відмовився представити свої документи, і не дав подивитися номер свого жетона. «Поліцейська банда» стоїть на сторожі бандитів, а не закону.

Судячи з усього, це останні «зітхання» ОПГ Бокого. Створена т.в.о. Затокського голови В'ячеславом Бокієм «угруповання», смакуючи крах своєї банди, намагається наостанок «напаскудити».
Олександр Шевченко, за словами очевидців, має пряме відношення до бази «Ірис», розташованої впритул до знесеному магазину, Очевидно, таким чином той намагається розширити свої володіння.

Як розповів журналістам господар БО «Карпати», свого часу базу «Ірис» Олександр Шевченко побудував на місці, де були розташовані пожежні ємності БО «Карпати», і побудував теж незаконно, за принципом «що хочу, те й роблю».
Зрозумівши, що можна діяти свавільно, отримавши «благословення» від ОПГ Бокого, тепер Олександр Шевченко старими методами вирішив розширити свої володіння.

І в цій ситуації лякає не поведінка Шевченка, а поліція в особі поліцейського Дмитра, який явно співчуває саме «тітушкам», а не реальним власникам.

Читайте також:  У справі знесення магазину в Затоці зявилися подробиці  - ТУТ

Будемо стежити за розвитком ситуації, обіцяють журналісти Роман Варшанидзе та Андрій Хлопчик.

Інф.: alternatyva.org

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh