Біологічно активні добавки (БАДи) дуже багато хто сприймає, як панацею від усіх хвороб. Якими б чудодійними властивостями не володіли б ці препарати, людям слід знати, що вони є всього лише добавками, і не можуть вилікувати ні від якої хвороби.
Для нормального функціонування людського організму потрібно щодня отримувати понад 500 різних елементів, до яких належать вітаміни, амінокислоти, мікроелементи, харчові волокна та ін. Однак, таку кількість неможливо отримати з їжею, тим більше що при тепловій обробці більша частина корисних речовин втрачається.

Для того щоб зберегти здоров’я, підвищити працездатність, а також розумову активність, були розроблені БАДи. Тим часом, не всі біологічні добавки позитивно впливають на організм. Багато препаратів, які реалізовують НЕ через аптечні кіоски, можуть завдати непоправної шкоди здоров’ю. Вони не пройшли медичної перевірки і становлять небезпеку для здоров’я.

Вирішивши поприймати БАДи, потрібно чітко визначити, для чого вони вам. Якщо з їх допомогою ви намагаєтеся вилікувати якесь захворювання або схуднути, то сподіватися на диво не доводиться – добавки не володіють такою дією. Часом їх приймають для підвищення імунітету, але імунні препарати діють набагато сильніше.

БАДи підтримають організм у стресових ситуаціях, у відновний період після важкої хвороби або операції, при вагітності. Такі добавки, як індоли, терпени, сапоніни, глікозиди, поліпшать обмінні процеси в організмі і захистять його від передчасного старіння.

БАДи не можна приймати без узгодження з лікарем. Оскільки вони діють активно і можуть бути небезпечні при новоутвореннях різного характеру. Крім того, у багатьох, хто брав активні добавки, виникали алергічні реакції на шкірі.

Інф.: lubov-plus.org.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh