Капітуляція Гереги, або "Епіцентр" подій
На нинішніх виборах Київ став справжнім плацдармом для довгих і виснажливих боїв опозиції з "регіоналами" і провладними кандидатами. Зокрема справжнім "епіцентром" бойових дій став 215 виборчий округ, де у "двобої" зійшлися "свободівець" Андрій Іллєнко та "регіоналка" Галина Герега. Про це повідомила «Українській правді» кореспондентка Катерина Аврамчук.
Можна впевнено сказати, що "свободівець" Іллєнко безперечно дуже засмутив пані Герегу. Ба більше - він "розлучив" її з чоловіком. Адже не відбудеться у наступні п'ять років бажаного союзу сімейства у стінках Верховної ради - у ніч з 30 на 31 жовтня Іллєнко "вирвав" з 191 голосом перемогу у власниці "Епіцентру". Натомість її чоловік - Герега Олександр - впевнено пройшов по 192 окрузі у Хмельницькій області.


Теоретично на цьому можна було б і закінчити - привітати Іллєнка з перемогою і поспівчувати Герезі, яка вклала стільки грошей у кампанію, але програла її націоналісту. Проте є одне "але" - не розповісти про те, що відбулося цієї ночі, означає "відмити" цим самим Герегу, яка начебто з "миром прийняла поразку".

Вчора пізнього вечора навіть викликали близько п'ятдесяти бійців "Беркуту" для оборони від невідомих Миколи Княжицького, який деякий час перебував в ОВК. А журналісти і "свободівці" розчарувались, що не випала нагода протистояти міліцейському "бєспрєдєлу" і отримати "двіж".  

Епопея і справді завершилася. Іллєнко переміг. Переміг скоріше за все тому, що до останнього відстоював свої результати. На його підтримку вийшло багато "свободівців" жителів Києва. Наразі за Іллєнком залишається один обов'язок - показати, що люди зробили це не дарма.


В ОВК Левченка-Пилипишина сталася бійка і пустили сльозогінний газ

Як повідомляє кореспондент "Української правди", молодики заблокували вхід до будівлі 223 Окружкому, де йде боротьба між кандидатом від "Свободи" Юрієм Левченком і самовисуванцем Віктором Пилипишиним.

З будівлі окружкому неможливо вийти. "Свободівці" стверджують, що двері заблокували люди Пилипишина. Вони побоюються штурму. У приміщенні розпочалася бійка. Невідомі пустили сльозогінний газ. Прийшов Пилипишин, його зустріли вигуками "Ганьба!". Він вимагав від "свободівців" звільнити приміщення, де засідає Окружком, і провести перереєстрацію.
 
Коментуючи ситуацію з бійкою та розпиленням сльозогінного газу, Пилипишин заявив: "Я відповідально заявляю, що мої люди не влаштовували жодних провокацій і не влаштовували жодних штурмів". На прохання прокоментувати інформацію про те, що на дільницях були зіпсовані бюлетені, Пилипишин заявив: "Я плітки не коментую. Я задаюся питанням, чому 60-80 представників "Свободи" тут знаходяться і провокують комісію. Я за 4 доби з’явився тут перший раз і вже йду звідси. Я думаю, що в них (Свободи) – погане виховання. Напевно, виховувалися в поганому дитячому будинку, навіть не в сім’ї".

Учора станом на 19:00 будівля Окружкому була очеплена правоохоронцями, серед яких є бійці підрозділу "Беркут" у шоломах та бронежилетах. У залі тривали суперечки.


Читайте також по темі: "Округ 94: Холодна війна Засухи проти Романюка"

Інф. та фото: "Українська правда"

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh