Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Economics and Business

Розмови по мобільному телефону стали ще дорожчими

Всі три провідних оператори мобільного зв'язку - "Київстар", "МТС-Україна" і "Астеліт" (ТМ life) - змінили тарифи з початку року.
У всіх випадках користувачі базових тарифів будуть змушені платити більше за послуги зв'язку.
Нові тарифи "Київстар" почнуть діяти з 24 квітня.
У базовому тарифі за передоплатою "Країна Київстар" вводиться абонплата на рівні 1,1 грн на день замість нинішньої 1 грн на день в популярному тарифі "Супер Київстар".
 

Гривня почне знецінюватися в серпні

"Це сианеться, якщо програма кількісного пом'якшення США буде зупинена, рівень ліквідності на ринках впаде, апетит інвесторів до ризику знизиться і вони припинять купувати наші євробонди. У цьому випадку задовольнити потребу у валюті зможе тільки МВФ. А фонд пропонує нам вирішувати проблему платіжного балансу через девальвацію гривні", - говорить виконавчий директор CASE Україна Дмитро Боярчук. До того ж, у другій половині року Україну чекають масштабні виплати за зовнішніми боргами: у серпні нам належить повернути кредиторам 1,221 млрд. дол., у листопаді - 1,331 млрд. дол. Тому ближче до осені курс гривні може просісти до позначки 8,6 грн./дол., а до кінця року - 8,7 грн./дол. та нижче.
 

Українці сплачують найбільше податків у світі

За кількістю різних податків Україна посіла перше місце у світі, повідомили у Світовому банку.
Світовий банк підрахував, що український бізнес у тій або іншій формі виплачує 135 різних податків.  Це абсолютний світовий рекорд. Друге місце в цьому рейтингу Світового банку зайняла Румунія. У неї кількість податків всього 113. А ось на третьому місці знаходиться Ямайка з результатом всього 72 податки. Такі дані повідомив президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко.
За словами експерта, в європейських країнах кількість податків не перевищує 10-ти, а в Гонконгу складає лише 3. Інф.: ridna.ua
 

Українських листонош взують на 10 млн грн

Українським листоношам замовили взуття на 10 мільйонів гривень
Українське державне підприємство поштового зв'язку "Укрпошта" 8 квітня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ "ВО "Харків" на постачання взуття на 9,90 млн грн, про це повідомляється у "Віснику державних закупівель".
Найдорожчими є зимові жіночі напівчоботи з натуральної хромової шкіри по 358 грн і чоловічі зимові кирзові напівчоботи за 223 грн. Найдешевшими - туфлі з текстильним верхом по 39 грн за пару. Тендер розіграли дві харківські компанії.
ВО "Харків" зареєстрована на головного інженера підприємства Віту Фелонюк та бухгалтера Валентину Якименко. Засновником єдиного конкурента - ТОВ "Квінтекс" - є голова правління ВО "Харків" Марк Вінарський. Інф.: regionews.ua
 

Квартира у Києві: ціна питання

Ціни зростають і на вторинне, і на первинне житло, кажуть експерти.
Середня вартість пропозиції на цьому ринку житлової нерухомості столиці в період з 5 лютого по 4 березня 2013 р. зросла на 0,46% - до 1,74 тис. дол. за 1 кв. м.
Середня вартість пропозиції на вторинному ринку житлової нерухомості Києва в період з 5 лютого по 4 березня 2013 р. зросла на 0,67% - до 1,94 тис. дол. за 1 кв. м, про це повідомили аналітики консалтингової компанії SV Development.
Найдешевшим залишався Деснянський район із середнім показником 1,544 тис. дол. за 1 кв. м, найдорожчим – Печерський район, де середня ціна продажу склала 2,989 тис. дол. за 1 кв. м.
 

Дефолт в США найбільше вдарить по Україні та Росії

У разі дефолту в США, постраждають ті, хто зберігає свої заощадження в цій валюті за межами Америки. Для своїх громадян вони придумають механізми компенсації, а про громадян України або Росії ніхто дбати не буде.
У разі дефолту про українців з доларами під матрацом ніхто не подбає, кажуть фінансисти.
"Сьогодні десятки мільярдів доларів готівковою знаходяться на руках у населення. По суті, ці кошти виведені з економічного обігу, що знижує ліквідність економіки, призводить до скорочення внутрішніх інвестиційних ресурсів та сприяє зростанню тіньового сектора. Тому держава повинна вжити дієвих заходів на законодавчому рівні з дедоларизації, адже американська валюта сьогодні шкодить і населенню, й економіці", - вважає доцент Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, кандидат економічних наук Надія Циганова.
 

Кіпр як пральня чорних грошей більше не існує, - Олег Соскін

Офшорна зона на Кіпрі ліквідована, тепер треба ліквідувати його банки, вони вже нікому не потрібні, адже перетворилися просто на сміттєві ями, і щоб врятувати залишки фінансової системи, там треба відкривати філіали німецьких, скандинавських, австрійських, французьких банків. Таким чином, Кіпр як пральня чорних грошей кримінальних кланів з територій посткомуністичного простору припинив своє існування.
Чи тримають гроші Азаров, Арбузов, Соркін, зрештою, Сім’я Януковича на британських офшорах? Може, саме тому вони так спокійно поводили себе в період краху Кіпру, що їхні гроші зберігались не на Кіпрі, а на британських офшорах? - аналізує ситуацію Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, професор Національної академії управління.
 

Влада запланувала чергове колосальне нишпорення по кишенях напівпритомної країни

5 квітня Держагентство із земельних ресурсів оприлюднило третій проект закону "Про обіг земель сільськогосподарського призначення", - інформує "Економічна правда".
Голова Держземагенства Сергій Тимченко заявив, що мораторій на продаж землі можуть "зняти одночасно з ухваленням закону про обіг земель", тобто до 2016 року. З проекту зникли будь-які обмеження розмірів орендованих земель. Для селян це означає відсутність конкуренції в питанні ціни оренди, на ринку праці, вразливість будь-якої економічної діяльності на селі. В остаточному підсумку це призведе до знелюднення сільської місцевості. По суті, планується колосальне нишпорення по кишенях напівпритомної країни. В України відбирають один з останніх і чи не найбільший ресурс розвитку.  Детальніше
 

Європа знищує Кіпр як державу

Грецію та Кіпр пов'язують невидимі нитки духовної спорідненості, наступність у православній вірі. У цьому є і свої плюси, і свої мінуси. Греки, що живуть на материку, близько до серця і з тривогою сприймають все те, що відбувається на острові, а ситуація там складається вкрай сумнівна.
Республіка Кіпр як сучасну процвітаючу державу з високорозвиненою фінансової та банківської системою практично знищено.
Сьогодні дуже багато греків-кіпріотів впевнені в тому, що острівна економіка виграла б у довгостроковій перспективі, якби країна не перейшла на євро.
 

Швейцарія зберігатиме таємницю банківських вкладів

Швейцарія найближчим часом не збирається розкривати таємницю банківських вкладів
Президент Швейцарської конфедерації Уелі Маурер нагадав, що Швейцарія, на відміну від Люксембургу, який висловив готовність піти назустріч вимогам Брюсселя, не входить до Євросоюзу. Він сказав, що у Швейцарії немає ніяких причин відмовлятися від банківської таємниці, яка прирівнянна за важливістю до медичної таємниці.
Нагадаємо, глави міністерств фінансів Євросоюзу обговорили проект автоматичного обміну інформацією про банківські рахунки всередині 27 країн-членів ЄС. Їм не вдалося переконати главу австрійського Мінфіну Марію Фектер у правильності такого підходу. Інф.: uabanker.net
 
More Articles...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1028
mod_vvisit_counterВчора3122
mod_vvisit_counterЦього тижня18175
mod_vvisit_counterМинулого тижня29023
mod_vvisit_counterЦього місяця51098
mod_vvisit_counterМинулого місяця104282
mod_vvisit_counterЗа весь час25855929