altТовари компанії Roshen, які реалізуються на українському ринку, знову будуть випускатися з україномовними обгортками.
Нагадаємо, що ЗМІ і, зокрема, "Воля народу", раніше повідомляли, що найвідоміші вітчизняні кондитерські бренди (крім, хіба що "Світоча") відмовляються від написів українською мовою на обгортках кондитерських виробів, що є проявом дикунства. Так, президент кондитерської корпорації “Roshen” В'ячеслав Москалевський нещодавно публічно заявив, що україномовні написи на їхніх виробах замінено на російськомовні з метою економії.
Як повідомив засновник компанії Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook, за його ініціативою Рада директорів Roshen прийняла рішення повернути на цукерки цього бренду українську мову.

 
"У мене є правило – не втручатися у діяльність компаній, акціонером яких я є. Це стосується і "Кореспонденту", і 5 каналу, і Roshen", - написав Порошенко.
 
За його словами, сьогодні Roshen - це не просто бізнес, це один з брендів України в світі. Також він зазначив, що питання, які стосуються мови, суверенітету і територіальної цілісності - це державні питання.
 
"Тому я ініціював обговорення цієї теми на Раді директорів корпорації Roshen, в результаті якого мої аргументи були сприйняті: українські товари на українському ринку мають бути українською мовою", - написав Порошенко.
 
"Це так само важливо, як й те, що в Україні має бути єдина державна мова – українська. Це моя позиція: вона була, є і буде незмінною", - додав він.


За інф. "Української правди"
Фото: Івана Чернічкіна, ФОКУС

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh