Заслужений артист України Володимир Вермінський представив прем'єру пісні "Марш Нескорених"
"Я чекав виходу цієї пісні, наче спраглий води", - Володимир Вермінський.
Сьогодні кожен свідомий українець, душа і тіло якого - разом з Україною, повинен усвідомити і зробити кожен для себе висновки щодо питаня мови, культури, традицій і багатовікової історії, яку наш ворог постійно намагається вкрасти і виставити нас україців в очах світової спільноти, як недонацію! Сподіваюсь, ніхто більше не сумнівається в "дружньому візиті наших сусідів"? То ж, панове українці, будьмо гідними носити звання Громадянин України! Єднаймося, борімося, допомагаймо країні і наближаймо цей День Перемоги разом з вірою у наші ЗСУ!
Пісня, яку я Вам пропоную для прослуховування і перегляду, була написана мною на початку березня 2022 року, в досить не простий емоційний час для кожного із нас, проте, сам запис і робота тривали понад три місяці з перервами, оскільки, приходячи додому з роботи чи то з волонтерського штабу виснажений і фізично і морально, ти не можеш cконцентруватись на творчості, бо творчість вимагає певного настрою, натхнення, емоцій, які надихають тебе і налаштовують на діапазон чи хвилю, яку ти або впіймаєш, або ні. Моментами здається тобі, що ти написав щось непогане, а може і добре, але зранку прокидаєшся, прилипаєш на кілька хвилин до тексту і розчаровуєшся, розуміючи, що це повна дурня! Так продовжується не один день і ніч, бо саме вночі тобі "влітає" ненароком кілька рядків, які змушують підняти тебе з ліжка серед ночі задля успіху, в який ти віриш!
Це, друже, твоя величність творчість, яку ти не можеш зрадити, яка тебе переслідує по житті і заради якої ти живеш і твориш!)

"Марш Нескорених", Слова і музика: Володимир Вермінський

Монтаж відео: Bip-studio - Богдан Польовий.
Надання документальної хроніки і підбір художніх кадрів: Степан Градовий - директор комунальної установи Тернопільської Обласної ради - "Кінодністер".
У відео використані кадри бойових дій ЗСУ.
Хочеться вірити в те, що ця пісня стане для наших бійців тим перможним маршем, на шляху якого вони зметуть всю нечисть!
Приємного перегляду!
Слава УКРАЇНІ!
#МАРШ_НЕСКОРЕНИХ

Я чекав виходу цієї пісні, наче спраглий води, розуміючи, що, можливо, ці рядки тексту чи мелодія зачеплять душу тих, хто захищає нас і прагне Перемоги разом з нами, з тими, хто в тилу працює, не покладаючи рук і сил, допомагаючи нашим хлопцям і дівчатам на фронті та постраждалим від окупації ворога!
Від свого імені і від імені мільйонів українців всього світу я схиляю голову і молюся щоранку о 9 годині за всіх тих, хто віддав своє життя заради нас з Вами, та за тих мирних невинних дорослих і дітей, яких нещадно нищить наш лютий ворог - Расєя!
Ми віримо,
Ми зможемо,
Разом ми переможимо!
Вдячний за студійну роботу, зведення і мастеринг пісні чудовому музикантові, аранжувальнику Ігору Ващишину.

Інф. із сторінки Володимира Вермінського у Facebook

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh