Великому українському письменнику Олегові Чорногузу сьогодні виповнюється 80!
Інтелігент – це втілення громадської совісті, це завжди небайдужість і просвітництво мас, шляхетність борця з несправедливістю і самопожертва в ім’я нації та держави.
Олег Федорович Чорногуз народився 15 квітня 1936 року в селі Іванів Калинівського району на Вінниччині. У 1964 р. закінчив факультет журналістики Київського університету ім. Т. Г. Шевченка. Понад 20 років працював у журналі "Перець" – від фейлетоніста до головного редактора.
Олег Чорногуз - автор книжок сатири і гумору: «Моральна підтримка», «Портрет ідеала», «Сіамський слон», «Веселі поради», «Між нами кажучи», «Сповідь старого холостяка», «Як доглядати Зевса», «Плата за любов», «Українські колобки», «Українські кентаври», дитячих книжок «Веселий зоопарк», «Карнавал», «Весела абетка», «Притча казка про козака Нетака»,
Многая літа, Олеже!
15 квітня цього року виповнюється велика кругла річниця дня народження мого доброго знайомого вже протягом 25 років, визначного літератора, сатирика, публіциста і патріота України, Олега Чорногуза. Мені так особливо цей ювілей припадає до серця бо Олег, здається, переживає з такою самою пристрастю багато тих самих справ, що і я. Ми виростали в дуже різних обставинах, але чомусь стали та, мабуть, і були ще до знайомлення, хоча з інших перспектив, майже однодумцями.
Прості речі, які допоможуть вам зберегти любов на довгі роки
Що потрібно, щоб ваш шлюб був щасливим і міцним?
Мене постійно про це запитують. І, хоча я думаю, що у кожної пари є свій унікальний рецепт успіху, я помітила, що у всі ці рецепти входять п'ять необхідних інгредієнтів.
Україні бракує проектів під фінансові програми Євросоюзу, - Томбінський
Європейський Союз планує запустити нові програми фінансування для України, але багато коштів можуть залишитися невикористаними через брак відповідних українських проектів.
Народ може "запанувати у своїй сторонці" через механізм територіальних громад
Боротьба з корупцією, з олігархами втрачає сенс, коли український народ відсторонений від влади і власності в державі.
Механізм народовладдя (і "народовласництва") закладений в Конституції України (ст. 5, 13, 14, 140-143).
Чи надихнула історія Ніка Вуйчича українських бійців
Щастя не в руках і ногах, щастя лише в голові і в серці. Нік Вуйчич виступив з мотиваційною промовою перед українськими військовими, що нині лікуються у військовому шпиталі. 33-річний австралієць народився без усіх кінцівок і не лише навчився ходити, плавати, кататися на серфінгу, а й знайшов дружину з якою має двоє малюків.
Про це йшлося у сюжеті випуск ТСН.19:30 за 7 квітня 2016 року.
Поєднання російської з українською маргіналізує державну мову
Мовна шизофренія – це новітня і дуже ефективна форма зросійщення. Тому не випадково в структурі типового російсько-українського продукту телебачення, радіо і т. д. подибуємо знайомі тактики зросійщення.
Російська мова незмінно домінує над українською. Їхнє поєднання має на меті марґіналізувати і незмінно марґіналізує українську,
Сільські громади району категорично не сприймають територіальної реформи
27 травня голова обласної ради Валентина Коваленко та голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко взяли участь у засіданні колегії Золотоніської районної державної адміністрації. Одне з головних питань, які обговорювалися на колегії – проект перспективного плану об’єднання територіальних громад.
ПРЕЗИДЕНТ ЧИ БІЗНЕСМЕН?
Що "дозволено" олігарху, не личить президенту.
Патріот - той, хто платить податки,
і не ховає в офшорах активи і статки.
В панамському списку мало глав держав -
в ганебно "елітний" клуб Порошенко попав.
Прем'єр Ісландії вже подав у відставку -
в свою кар'єру він вніс поправку,
а в посаду додав приставку.
Глибинна суть моменту:
те, що "дозволено" олігарху,
не личить президенту,
Володимир Черняк, політик, економіст, екс-нардеп, поет: До влади повинні прийти ментально інші
Нова громадсько-політична поезія Володимира Черняка:
Народ, що встав з колін,
втомився в очікуванні змін.
Суть геополітичної драми:
Україна зависла між двома світами
і рухається вниз
без віз.
|
|