17 лютого 2022 року буде відзначатися 130-річчя з Дня народження Йосифа Сліпого
ТАЄМНИЦЯ ЗВІЛЬНЕННЯ ЙОСИФА СЛІПОГО З РАДЯНСЬКИХ ВИПРАВНИХ ТАБОРІВ РОЗКРИТА І БУДЕ ПРЕЗЕНТОВАНА НА ПОЧАТКУ ЛЮТОГО, ДО 130-РІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО ХРИСТИЯНСЬКОГО ДУХОВНОГО ЛІДЕРА!
Новий погляд на величну постать духовного лідера з України, глави греко-католицької церкви Йосифа Сліпого як члена християнського тріумвірату з порятунку людства від ядерного армагеддону вже було опубліковано у США в найпопулярнішому на теренах Північної Америки українському виданні Ukrainian People Magazine (USA) дослідником життя і спадщини кардинала - Романом Івановичем Колядюком.  

Про це автор відкриття таємниці звільнення Йосифа Сліпого з радянських таборів Роман Колядюк повідомив порталу "Воля народу":

- Усі три видатні постаті, задіяні в цій історії - відомі християни, а саме: миротворець Папа Йоан ХХІІІ, перший президент США-католик Джон Кеннеді, глава української Греко-католицької церкви Йосиф Сліпий - у час ядерно-ракетної Карибської/Кубинської кризи 1962-1963 років не зустрічалися між собою. Але їх справи і вплив на світ були такої сили, що їх взаємодія стала безпрецедентною за результатами. Вони врятували людство і світ разом, перебуваючи на відстані, роблячи кожен свою справу, справу, Благословенну Богом. Обставини звільнення Йосифа Сліпого і політична вага Сповідника Віри виявилися неймовірними і захоплюючими. В умовах наростання ядерної катастрофи, вже у третьому тисячолітті, знову виникає загроза світової ядерної війни і загибелі людства... Як вирішити питання війни і миру?

Мені видалося важливим заявити про новий погляд на постать українського духовного лідера Йосифа Сліпого і в Україні, і за океаном у США та Канаді, аби світ про це знав. Тому статтю про новий погляд на постать Йосифа Сліпого з анонсом розкриття таємниці його звільнення опубліковано на сайті www.ukrainianpeople.us (США). 
Науково–публіцистична стаття про обставини звільнення Йосифа Сліпого, миротворчу діяльність Папи Римського та Джона Кеннеді, а також про їх оруддя перемовин з Микитою Хрущовим - американського журналіста Нормана Казенса вже оприлюднена шляхом подачі заявки на авторські права в Україні, на батьківщині Йосифа Сліпого. Вперше у повному обсязі на широкий загал стаття буде опублікована на порталі «Воля народу».

Постать Йосифа Сліпого, якого за життя з великою шаною приймали в усіх країнах його перебування, може стати прикладом для наслідування і в Україні, і у світі та об’єднавчою постаттю української нації. Варто розуміти, що питання війни і миру лежить не тільки у брязкотінні зброєю, а й у виконанні переданих через Мойсея «синам Ізраїлю» (за Біблією) Заповідей Господніх, які шануються не лише у християнському духовному світі, а й у мусульманському, юдейському та інших.
Слава Україні!

З Романом Колядюком вів розмову Михайло Роль, журналіст, публіцист, громадський діяч, лауреат Міжнародної літературно-мистецької премії імені Миколи Сингаївського

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh