Всі нинішні спроби перевести українську армію на контрактну основу ні до чого не приведуть до тих пір, поки фінансування буде мінімальним. Про це кореспонденту "Росбалта" заявив український політолог Олексій Блюмінов.
За його словами, без нинішньої армії Українf взагалі могла б обійтися. "Боєздатність нинішньої армії досить сумнівна. Кількість навчальних стрільб, вильотів, навчань - мінімальна. Люди, що стріляють раз на півроку і не керують своїми бойовими машинами - не здатні виконати бойове завдання, хоч як їх не реформуй.
Головне питання полягає у відновленні належного фінансування армії. Якщо виділяти гроші на утримання нормальної сучасної армії, то тоді має сенс говорити про те, якою вона буде. А якщо грошей немає, то, що призовна небоєздатна армія, що контрактна небоєздатна армія - це значення не має", - резюмував Олексій Блюмінов.

Нагадаємо, що зараз на Україні йде останній призов в армію. На строкову службу за два місяці заплановано направити приблизно 11 тис.осіб. До кінця майбутнього року армію переведуть на контрактну основу. У рядового та сержантського складу зараз 60 % контрактників. Планується, що через п'ять років чисельність української армії скоротиться до 122 тис. осіб з нинішніх 184-х тис.
Інф.: osp-ua.info

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh