Така основна теза законопроекту, який за повідомленнями деяких ЗМІ, нібито підготував  один із депутатів "Партії Регіонів" Вадим Колесніченко. Сам ньюсмейкер називає це брехнею, черговою "качкою".
На думку депутата, ЗМІ часто спотворюють інформацію, щоб створити потрібний образ людини, маніпулюють суспільством через соціальні мережі. Також Колесніченко у своїй заяві зазначив: "Загалом, починаю готувати законопроект, згідно з яким дівчата, які не народили до 23 років, запрошуються до мене на прийом для проведення бесіди", - повідомляє most-dnepr. Про яку бесіду йде мова, нардеп не уточнив.

Аналогічний проект уже  розробляють у Росії (Закон про службу дівчат в армії 2013). До військової служби будуть призиватися усі дівчата віком від 18 до 27 років незалежно від того, народжували вони чи ні. Термін служби – 12 місяців. Мова йде і про те, що дівчата, котрі відслужили, матимуть пільги при вступі до ВНЗ.

У разі використання російських нововведень в Україні, невідомо, які переваги після військової служби матимуть українки. Чи вистачить бюджету країни на втілення подібного законопроекту, адже на реорганізацію армії та переоблаштування казарм потрібні немалі кошти?

Вікторія Ізотова, журналіст, для "Волі народу"

Фото: facty.ictv.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh