"Людина, яка сидить в цій будівлі, має зрозуміти, що таке російська окупація"
Вікторія Заєнька: Цілодобове перебування під офісом президента — мій звіт перед тринадцятирічною дитиною, в якої забрали дім. Вчинок перед сумлінням.
Про це українська патріотка із окупованого Севастополя Вікторія Заєнька, яка 12 днів, разом із іншими активістами знаходиться під Офісом Президента, нещодавно написала на своїй сторінці у Facebook:
"Не люблю міряти тижнями. Сьогодні — десята доба.
Ці десять діб нагадали мені, заради чого я насправді живу. Батьківщина і люди, які поруч.
Україно, це для тебе. Щоби більше ніколи ти не побачила, як наш жовто-блакитний прапор замінюють на їхній триколор. Щоби більше ніколи нашу з тобою землю не топтали ноги ворогів. Щоби більше ніколи ніхто не мав можливості окупацію виставити в світлі допомоги.
Люди, це для вас. Щоби ніколи ніхто не жив в окупації. Щоби ви ніколи не боялися військових. Щоби ви ніколи не прокинулися в чужій країні.
Щовечора тут я засинаю зі страхом, що вранці не побачу над головою прапор своєї країни. Що поруч не буде людей, які захищали і захищають мою країну. Щовечора я засинаю з липким спогадом про свою дитячу безпомічність.
Цілодобове перебування під офісом президента — мій звіт перед тринадцятирічною дитиною, в якої забрали дім. Вчинок перед сумлінням. Людина, яка сидить в цій будівлі, має зрозуміти, що таке російська окупація. Я маю можливість розповісти особисто, щоби більше ніхто не мав цього гіркого досвіду.

Також по темі: Безстроковий пікет Ярини Чорногуз з іншими активістами під Офісом Президента триває вже два тижні (ВІДЕО) - ТУТ
Знаменитий письменник-сатирик Олег Чорногуз закликав Президента Зеленського вийти до мітингарів під його офісом
- ТУТ

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити