Мітингувальники вимагають скасувати рішення про створення "Консультативної ради" з представниками ОРДЛО
Пікет волонтерів та ветеранів АТО на Банковій. Військовий парамедик Ярина Чорногуз уже два тижні проводить безстрокову акцію "Весна на граніті" під Офісом президента. Її підтримали побратими і друзі – разом вони висловлюють протест домовленостям у Мінську.
Про це повідомляє "5 канал".
Мітингувальники вимагають скасувати рішення про створення Консультативної ради з представниками ОРДЛО. На їхню думку, це може означати початок прямих переговорів України з бойовиками, до чого не перший рік прагне Росія.

Протестувальники також вимагають притягнути до відповідальності голову Офісу президента Андрія Єрмака, який дав згоду на створення цієї ради.
Також наполягають на звільненні радника секретаря РНБО Сергія Сівоха, який нещодавно заявив про "внутрішній конфлікт" на Донбасі.

Парамедик та військова волонтерка Ярина Чорногуз пообіцяла: лишатиметься на Банковій доти, доки їхніх умов не виконають. Переконана, що в разі невиконання цих вимог, на безстроковий протест вийде багато українців.

"Ми чудово розуміємо всі загрозу коронавірусу, ми вважаємо, що на цей період більше ніж шість пікетувальників не треба для того, щоб люди не забули за вірусом, що ми можемо втратити державу. Якщо продовжуватиметься імплементація угод, ми розглядаємо якісь засоби, щоб посилити нашу акцію", – розповідає Ярина Чорногуз.

"Я вважаю неприпустимим робити терористів ОРДЛО суб'єктом перемовин та вилучати Росію як окупанта, робити з неї спостерігача. Я готовий підтримувати цей пікет доти, доки ми не доб'ємося свого, тому що я хочу майбутнього у своїй країні", – каже Віктор Пилипенко, доброволець.

Силовики щодня із самого ранку звинувачують мітингувальників у порушенні "режиму чистоти" під Офісом Президента (див. ВІДЕОЗАПИС свіжого стріму).

Нагадаємо також, що до проєкту закону про боротьбу з економічними наслідками поширення коронавірусу внесені пропозиції, які "де-факто повністю скасовують закон про державну мову". Про це пишуть доброволець Ярина Чорногуз та народний депутат Володимир В'ятрович.

За інф. 5.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити