Пане Президенте, спокійно вийдіть під Банкову, зустріньтеся з молоддю і доведіть, що Ви таки не Лох, а Президент великої європейської держави, - Олег Чорногуз
ВИ НЕ ЛОХ!
Президент Зеленський воює з дівчатами і жінками. А на сході держави йде війна не на життя, а на смерть!
Президент Зеленський закохано дивиться в очі маніяку і світовому загарбнику, агресору, людиноненависнику і людиновбивці – Путіну і чекає від нього милосердя! Президент Зеленський - новонароджений квіслінг. Яка нечувана ганьба ХХІ сторіччя!!! Квіслінг своєю зрадою увійшов в історію, як всесвітній сором. і Зеленського чекає така ж ганебна доля!     Автор

Квіслінги - зрадники батьківщини, які співпрацюють з національним ворогом. Назва - від прізвища ватажка норвезьких фашистів В. Квіслінга, який активно сприяв захопленню і окупації Норвегії в 1940 німецько-фашистськими військами і очолив маріонетковий уряд. Слово «квіслінг» стало узагальненою назвою зрадників і катів свого народу, - ред.

Це я привселюдно стверджую - Ви не лох. І хто думає інакше, хай у в’язниці імені Венедиктової згниє. А я відповідально стверджую:  
- Ви не лох!!!
  До лоха я на «Ви» не звертався б. Бо лох є лох. А Ви не лох. Не може лох, самі посудіть,  будучи здоровим і енергійним, як бик перед першим спаруванням, стрибати по сцені, з опущеними штаньми, на піаніно чи роялі вигравати членом прелюдію чи фантазію Баха Йогана Себастьяновича і цим самим викликати чотиритисячні оплески під час 5-тилітньої  московської війни на території України, де воювали лохи, щоб захисти Палац культури під назвою «Україна» і там давати такий оригінальний і такий неповторний  концерт.
 Ви не лох, бо лох десять разів потрапив би на фронт, на передову, у найближчий бліндаж від сепаратистів–терористів-трактористів і комбайнерів з-під Московії. Лоху десять би разів районний комісар військкомату вручив повістку як молодому, енергійному і без ознак хвороби Дауна.

 Ви не лох, бо відкрутилися, кажуть, не від десяти повісток, а тридцяти п’яти з копійками у розпал запеклих боїв під Іловайськом та Дебальцевим. Який же Ви лох? Ви геній нашої сучасності. Ви перший, хто увійде в історію, яку Ви не знаєте, бо не читаєте, бо Ви не лох. Ви тільки лохам радите зі сцени палацу «Україна», (а до відома лохів ще є в Європі така держава, найбільша за територією, чого не скажеш про населення, яке розбіглося по Європі і не тільки) радити ховати гроші від дружини не в тому місці, де Ви ховаєте  презервативи, а в історії України, яку ніхто, за Вашим, неЛОХівським знанням не читає. В тому числі не читають і лохи. Бо аби лохи читали, то не дивилися б в очі смертельному  хворому,  і як усі ми, тимчасовому, на цій грішній, землі - в очі маніяку, який сам себе увінчав лаврами і привселюдно стверджує, що він хоче завоювати обидві слов’янські держави - Україну і Білорусь та приєднати їх до Золотої орди, котрої він є спадкоємцем, і увійти в історію з такими досягненнями, яких не досяг і Чингізхан. Ім’я його Ху…ло. Тільки лох може дивитися маніяку в божевільні очі, налиті чужою кров’ю, яка уже скапує з ліктів, і тільки лох може чекати від маніяка помилування і милосердя. Бо тільки лох може  повірити, що маніяк перед тим, як зґвалтувати жертву, отримати задоволення, а для підсилення цього задоволення ще й задушити її! Тільки лох. Ви ж не лох. Тільки лох може чекати любові і милосердя. Ви ж не лох.

Звичайно, не лох. Бо лише лох може судитися з жінками, а не мужчина, лицар, воїн. Бо лох не знає і не відає, що таке гідність мужчини, лицаря. Адже лох за одне лише жіноче попередження, що на фронті не пострілюють, а стріляють, вбивають (тому небезпечно їздити туди в ім’я порятунку свого життя) може подати на таких жінок в суд. Бо тільки лох не розуміє, що на фронті можна підірватися й на міні Кремля, яких Ху..ло натикав там стільки, як селянин редьки, кропу і цибулі на одній сотці, не маючи у своїй власності хоча би пів гектара землі, щоб ще висадити вишневий садок, полуницю і горох.

Ви не лох. Бо не забиваєте свою голову основним законом держави Конституцією. Так само, як історією України, і не знаєте й знати не хочете, бо як казав Недоросль, бо для цього є (чи був) Андрій Богдан, чи Богдан Андрій, і той міг нашептати щось на вухо та й пояснити, що й до чого.
Тепер в Україні є Єрмак. Один уже завоював добровільно Сибір, інший підкоряв (за Грибоєдовим «Горе від ума» Крим, а вам для чого це горе, забивати мізки, якщо вони є, різними історичними фактами та подіями, забивати кучеряву голову, на якій так гарно держиться кепочка і не спадає, коли лох пританцьовуєте на сцені. Але ж Ви не лох. То хай уже лохи вивчають закони і додатки до них. А вам воно для чого, коли Єрмак є під рукою чи Мендель Юлія. Чи як там її «з вати». Вибачте, треба писати - звати. Пишеться разом.

Бо як би не Лох, а президент знав Найголовніший закон держави – Конституцію, то він вийшов би до дівчини, яка мерзне у березневих морозах уже 13-ту добу та запитав би її:
-  Серденько, за що ти тут мерзнеш і чого ти і від кого хочеш?
 Вона, певен, відповіла б, що хоче не від Лоха, а від президента України те то й те то, і не Лох, а президент вислухав би її, взяв би отой листочок з 9 пунктами і прочитав таке:
Парамедик батальйону «Госпітальєрів» - Ярина Чорногуз - вийшла на безстроковий протест на Банкову. Вона пікетує Офіс Президента вже 13-ю добу і, таким чином, від 14 березня висловлює свій протест нещодавнім домовленостям у Мінську.
Серед вимог активістки:
1. Ні кроку назад.
2. Пріоритетний розвиток сектору оборони та сучасного озброєння українського війська.
3. Припинити політику капітуляції.
4. Ні “нормандії” без Криму.
5. Росія має  заплатити за руйнування на Донбасі та в Криму.
6. Жодних виборів в ОРДЛО до відновлення повного контролю української влади на окупованих територіях.
7. Зупинити політичні переслідування добровольців, військових та волонтерів.
8. Повага і соціальні гарантії українському воїну.
9. Стоп реваншу колаборантів та пропагандистів Кремля.

Звичайно, Лох би до такої дівчинки чи дівчаток (а вже до дівчаток ще люди-сміливці приєдналися) не прийшов би і не вислухав їхніх вимог. А от Президент, коли б він був президентом, а не Лохом, вийшов би і вирішив це питання. А лох послав би начальника поліції Печерського району, порушити проти мирних мітингувальників кримінальну статтю. Лох, як батько усіх поневолених народів Сталін чи його підручний  Залізний Фелікс - Дзержинський тоталітарно порадив би Лоху: «Була б людина – стаття знайдеться!».     

Президент, а не Лох пояснив би своїм підлеглим, по-перше, що «поліція порушує конституційні права громадянина України! Ст. 29, ч. 4 Конституцii України: Кожному заарештованому чи затриманому має бути невідкладно повідомлено про мотиви арешту чи затримання, роз'яснено його права та надано можливість з моменту затримання захищати себе особисто та користуватися правничою допомогою захисника» і додав би:
- Протестуйте на здоров’я і не простудіться. Бо сьогодні ще короновірус ходить-бродить по планеті, і на по Банковій також.
Лох цього не зробить. Надія і сподівання тільки на Президента, якщо він у нашій державі є.

По-друге, президент вийшов би до людей, це люди, що його обирали, а він після цього назвав себе «слугою народу». Тому мав би вірою і правдою служити тому довірливому і наївному народу, що його обрав. Бо розумні голосували б за розумного. А нерозумні  підставили під теплу сідницю і ще й м’яке і найвище державне крісло, де сидить і гріється, той, що чекає від розумніших себе порад та вказівок і тактичних зрушень, не знаючи що таке стратегія і для чого вона існує в інших державах. У тому числі і в Орді. Що по сусідству, на нашу голову. Цього Лох не зробить. Не відірве своїх ніг з того крісла і не вийде на Банкову, а ховатиметься від того ж народу, крадучись до тимчасово свого офісу і від офісу збоку вулиці Лютеранської, щоб не потрапити на очі воїну, парамедику, протестувальникам, бо він їх боїться страшніше вогню. І тому наказує забирати від них вогонь, аби вони не грілися і пошвидше йшли від його тимчасового офісу, щоб він не підхопив бацилу. Це все Лох. Президент до помийного відра не опустився б і своїх вірних з нацгвардії (це ж треба так назвати: Національна гвардія! Цікаво якої країни, і яку країну вони захищають в Україні від українців). Президент держави вийшов би до людей. Лох - ніколи!

По-третє (взяв із коментарів до «безстрокової акції протесту “Весна_на_граніті_2020”):
В усьому цивілізованому Світі Людина має Право на Воду, Світло та Тепло! Це те, що визначає приналежність Людини до Людства! З часів Римської Імперії. Там раби людьми не вважались. Ті, хто забирав Людські права у Людей також людьми не вважались! Совок багато зробив, щоб стерти генетичний код Людської гідності з нашої генетичної пам'яті. Багато зламалося через голод, насильство. Але не вдалося на 1/4, не вдалось! Не вдасться ніколи! Підтримую Тебе! Кожен з нас тримає свою позицію. Сили Тілу та Міці Духу! Та нехай Вас благословить Господь!».

І ще абзац з коментарів до маніфесту безстрокової акції протесту “Весна_на_граніті_2020”:
Чогось сьогодні мені на думку спала така мисля... якщо зе зі своєю бандою переслідують патріотів та АТОшників, то чого він не переслідує коломойського?! Кол… так само воював на сході зі своїми батальйонами на той момент за Україну.
Чуєте, копи! Агов! Я знаю, що ви читаєте Ярину. Скажіть, ви справді не розумієте, яку справу вона робить? Не розумієте, що ця дівчинка захищає й ваших близьких, й вас самих від здачі України зі всіма наслідками?
Якщо не розумієте, то ви або йолопи, або вороги України. І останнє: 21 березня у міжнародний День хвороби Дауна біля будинку химер з’явилася доблесна поліції зі значками на грудях. Поміж них один навіть відрекомендувався: Кушнір Володимр Ігорович. Рук не простягав, розмовляв людською мовою, чого не скажеш про інших. От я й про інших, у тому числі й про лохів подумав. А чи випадково саме в цей Міжнародний день з’явилася біля будинку химер Національна гвардія чи поліція? Випадковий збіг? Не думаю, як частенько каже кремлівський пропагандист. А він знає, що каже. Йому Путін підказує, як Зеленському Єрмак, купуючи в період коронавірусу «Мерседес за три мільйони національної валюти. А ми кажемо, де та державна каса у 144 мільярда, що залишив Порошенко, так швидко обміліла до 12 тих самих мільярдів. Чи й у фінансовій мережі держави працюють, випадково, не лохи?! Питання риторичне.


На завершення хочу сказати, що пишучи про Лоха, я не мав на увазі президента Зеленського, бо вірю, що він не Лох. Якщо ж він раптом у цьому моєму опусі пізнає себе чи припише усі ті перечислені «подвиги» Лоха власній персоні, то я скажу словами народу: на злодієві і шапка горить.
Якщо Зеленський справді Президент і читав історію та Конституцію України, то він має знати, що на отой лист-маніфест, що я продублював, треба таки відповісти парамедику, волонтеру, воїну. Найкраще вийти до парамедички-воїна. Вона не кусається. Зброї хлопці з «контори глибокого буріння» поки їй та її побратимам і посестрам не підкинули з метою провокації (бо я вчора сам там був і переконався), отож пане Президенте, спокійно вийдіть на Банкову, зустріньтеся з молоддю і доведіть, що Ви таки не Лох, а Президент великої європейської держави.

Олег Чорногуз, також не лох, а український сатирик-романіст з 50-річним стажем

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити