Медсестра-доброволець Ярина Чорногуз, яка 26 добу пікетує Офіс Президента, звернулась до ветеранів війни
Моє особисте звернення до ветеранів російсько-української війни 2014-2020.
Почалася 26 доба на граніті. Сьогодні збиралася описати детально тему з антиконституційними адмінпротоколами які на нас склала за вказівкою служба авакова. Але замість цього ранок мене порадував ще одним ножем у спину від тих, хто мали би бути "своїми".
Отже, всі шановні ветерани російсько-української війни 2014-2020, які вважають, що мій бронежилет, моя госпітальєрська військова форма, мої ротаційні берці над плакатами з конкретними вимогами до Зеленського припинити політику повернення України під вплив росії, моє днювання й ночування на безстроковому протесті проти мінських домовленостей 26 добу на граніті перед Офісом Президента, ганьбить і маргіналізує ім'я ветерана. Всі ветерани, хто апелює до цього, називають мене дивною "бомжуватою" богемною божевільною, яка присвоює собі війну та "хайпує" на смерті близької людини.

Прийдіть, подивіться мені в очі і скажіть мені в обличчя, що мій бронік над цими плакатами, наше фото з моїм загиблим Миколою на моєму броніку, який він теж носив, паплюжить ім'я ветерана війни. Я хочу бачити ваші очі. Я хочу чути, що ви мені особисто скажете.

Покажіть пальцем на мої речі з війни, яка забрала в мене кохання, переведіть погляд на мене та скажіть "Це хайп і піар". Ну зробіть це. Ви ж умієте у фейсбуці про це написати. У вас буде ексклюзивна нагода побачити, як у мене, може, виступлять сльози. Ну. Зеленський же заявив, що в нас у країні кожен - президент, так доведіть поки він здаватиме росії все, за що ви та ваші загиблі друзі воювали, що ви теж можете вказати дівчині-доброволиці, де її місце. Він поки що не наважився до мене вийти, так покажіть, що ви можете мене попустити замість нього. Аби йому легше Україна здавалася, поки у нас карантин і заборона на масові заходи.

Покажіть пальцем на двох людей, які мене підтримали, не лишили спати саму, а цілодобового протестують за те, щоб Україна була неокупованою, і скажіть що вони збоченці, бо сплять не з тими, з ким велить традиція. В обличчя скажіть це нам.

Прийдіть, гляньте у очі Французу Viktor Pylypenko, який відвоював у 2014-2016 у батальйоні "Донбас" на Широкиному, будучи військовою людиною, не побоявся зробити зізнання в тому, що він гей, а на початку протесту просив мене не згадувати, що він із ЛГБТ, аби не наразити на наш протест і на мене особисто хейтерство, бо ми ж тут не за сексуальні орієнтації стоїмо, а за те, що нас усіх об'єднує. Який сьогодні, коли я плакала у спальнику, читаючи ваші висери, накривав мене мовчки ковдрою. Йому скажіть у очі.

Прийдіть, послухайте скрипку, яка 26 добу нагадує про війну під ОПУ, подивіться в очі Скрипалю Роман Барвінок-Скрипаль добровольцю ОЛПЗ "Вольф" з 2015-го, вуличному музиці, який спить у спальнику загиблого побратима, гляньте йому в очі і скажіть, що він бомж, що він соромить ім'я ветерана.

Прийдіть і скажіть 20-річній звільненій з роботи через цей протест Вікторія Заєнька, яка три місяці тому втекла із Севастополя і спалила на окопних свічках виданий у 2016му в окупованому Севастополі російський паспорт. Яка тут, бо вона вночі ще здатна плакати через те, що її півострів окуповано. Їй в очі скажіть, що вона бомж і маргіналка.

Ви ж чули слово честь. Ну то вчиніть по честі.

Інф. із сторінки Ярини Чорногуз у Facebook


Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити