Ворог запустив гіперзвукові ракети «Кинджал»
Росіяни вдруге вдарили в об’єкт інфраструктури на Львівщині. Аеробалістична ракета летить з гіперзвуковою швидкістю і швидко досягає цілі.
Після нічної атаки, коли Львівщину атакували дронами-камікадзе та ракетами, вранці 24 березня росіяни ще раз запустили ракети в об’єкт критичної інфраструктури в області. Цього разу це були гіперзвукові ракети «Кинджал».
Повітряна тривога тривала недовго – з 09:30 до 10:00. Однак за цей період на Львівщині пролунали вибухи.
Голова ЛОДА повідомив, що ворог підняв у небо 4 МіГ-31К, які є носіями гіперзвукових ракет «Кинджал». Їх і запустили у напрямку Львівщини.
«Ворог з МіГ-31К вдарив по Львівській області “кинджалами”. Попередньо є два влучання у той самий обʼєкт критичної інфраструктури, в який окупанти цілилися вночі», – зазначив Максим Козицький.
Рятувальники, які гасили пожежу, встигли сховатися у безпечне місце. Інформації про постраждалих немає.
Голова НАК «Нафтогаз України» Олексій Чернишов додав, що зранку ворог атакував енергетичну інфраструктуру, є пошкодження обʼєктів «Нафтогаз» на заході.
«Кинджал» – аеробалістична ракета ЗС РФ, яку запускає надзвуковий винищувач-перехоплювач дальнього радіуса дії МіГ-31К. Ракета летить з гіперзвуковою швидкістю, перевищуючи швидкість звуку в 10 разів.

Інф.: Zahid

Коментарі