"Кухар Путіна" продовжує втрачати капітал, за допомогою якого він хотів отримати політичну суб'єктність.
Речник Східного угруповання військ ЗСУ полковник Сергій Череватий зауважив, що глава ПВК "Вагнер" Євгєній Прігожин "неймовірно" хоче вивести своїх найманців з Бахмута в Донецькій області, адже розуміє, що там на них чекає розгром. Під час інтерв'ю "РБК Україна" він наголосив, що таким чином "кухар Путіна" намагається зберегти рештки свого особового складу.

"Адже він розуміє, що далі на них там чекає кривавий розгром. Прігожин – не військовий, він просто авантюристичний бізнесмен. Але він бачив, що генерал Сирський влаштував на Харківщині, коли регулярна армія просто тікала куди бачить, – проаналізував Череватий. – І він усвідомлює, що командувач може організувати далі для "вагнерівців". Прігожин чудово розуміє, що рано чи пізно (найімовірніше – рано) його просто розіб'ють вщент. Тому, на мою думку, цим страхом та розумінням своїх перспектив і продиктована його заява".

За словами військового, ПВК "Вагнер" – капітал Прігожина, за допомогою якого він хотів здобути політичну суб'єктність. Та зараз він вичерпується.
"Усі його "фріковські" заяви останніми місяцями – це якраз результат його розуміння, що "Вагнер" закінчується", – підсумував полковник.
 Інститут вивчення війни США зазначає, що після Бахмута вагнерівці навряд чи зможуть продовжувати наступальні дії на будь-якому іншому напрямку. Також малоймовірно, що російська армія здійснюватиме штурмові дії, якщо найманці ПВК виконають обіцянку ватажка Євгєнія Прігожина та залишать місто 25 травня.

Інф.: Дзеркало тижня

Коментарі