Сили оборони України зупинили просування російських окупантів у районі населеного пункту Лук’янці на Харківщині. Наразі українські військові здійснюють контратакувальні дії.
Про це повідомили у Facebook Генерального штабу ЗСУ. Зазначається, що ворог не припиняє наступальних дій, станом на 14.00 13 травня здійснив уже 11 атак, наразі триває 2 бойові зіткнення.
Війська на Харківському напрямку вже посилили завчасно створеними резервами й, залежно від розвитку ситуації, нарощування угруповання триватиме, запевнили у Генштабі. Також там запевнили, що війська забезпечені необхідною кількістю засобів ураження.
Від початку цієї доби окупанти вже втратили на Харківському напрямку 97 своїх вояк та 8 одиниць озброєння і військової техніки. Водночас воєнні злочинці Кремля завдали 8 авіаційних ударів у районах населених пунктів Уди, Вовчанськ, Липці, Графське та Веселе Харківської області.
Просування ворога на Харківщині зупинено, здійснюються контратакувальні дії – Генштаб

Ситуація на інших напрямках фронту
На Куп’янському напрямку Сили оборони відбивають атаки в районах населених пунктів Синьківка, Петропавлівка, Берестове, Харківської області; Стельмахівка, Андріївка Луганської області, де ворог намагався покращити тактичне положення. Відбулось 19 бойових зіткнень у районах Синьківка, Іванівка, Берестове, Стельмахівка, Новоігорівка, Макіївка.
На Лиманському напрямку відбулося одне бойове зіткнення. На Сіверському напрямку – 12 боєзіткнень у районах населених пунктів Білогорівка, Верхньокамʼянське, Спірне, Виїмка, Роздолівка.
На Краматорському напрямку відбулося 27 бойових зіткнень у районах населених пунктів Григорівка, Новий, Іванівське, Кліщіївка, Андріївка. Ворог завдав авіаційних ударів у районі населених пунктів Дружба та Північне.
На Покровському напрямку відбулося 24 бойові зіткнення, а на Курахівському 5 – у районах Красногорівки, Новомихайлівки. Також окупанти завдали 1 авіаційного удару в районі Новомихайлівки.
На Времівському напрямку захисники відбили атаки в районах населених пунктів Водяне, Урожайне, Старомайорське Донецької області, де ворог намагався витіснити наші підрозділи із займаних рубежів.
На Оріхівському напрямку відбулось 8 бойових зіткнень у районі Старомайорського, одне – триває в районі Роботиного. Противник завдав авіаційного удару в районі Роботиного.
На Придніпровському напрямку ворог не відмовляється від наміру витіснити наші підрозділи із плацдармів на лівобережжі Дніпра. Відбулося 2 бойові зіткнення в районі населеного пункту Кринки, ще одне триває.
Просування ворога на Харківщині зупинено, здійснюються контратакувальні дії – Генштаб
Просування ворога на Харківщині зупинено, здійснюються контратакувальні дії – Генштаб
Вас може зацікавити:
Тариф на світло можуть підвищити: скільки коштуватиме 1 кВт*год
Просування ворога на Харківщині зупинено, здійснюються контратакувальні дії – Генштаб

Інф.: OBOZ

Коментарі