Представник Міноборони США бригадний генерал Пет Райдер заявив, що на Україну чекає важка боротьба весною та влітку. Під час останнього брифінгу він зауважив, що Штати тісно співпрацюють з союзниками, аби забезпечити нашу країну, тож проблема нестачі боєприпасів та їх доставки до наших передових частин буде вирішуватися.

Райдер зазначив, що сьогоднішнє засідання у форматі "Рамштайн" буде присвячене нагальним потребам нашої армії. Боєприпаси - одна з таких.
"Ви чули, як держсекретар Остін та інші кажуть, що ми прихильні до того, щоб переконатися, що у них є все необхідне для успіху", — заявив представник Пентагону.
Нагадаємо, міністр оборони України Олексій Резніков раніше заявляв, що для контрнаступу ЗСУ потрібно близько 350 тисяч снарядів в місяць - більш ніж утричі більше, ніж оборонці витрачають зараз. Тож у ЄС він попросив постачати на такий період як мінімум 250 тисяч боєприпасів.
У Rheinmetall після цього заявили, що можуть забезпечити нашу армію снарядами, хоча це й буде не легко. Проте там додали, що для подвоєння швидкості їх виробництва уряди країна ЄС спершу повинні виділять достатньо коштів.

Інф.: Дзеркало тижня

Коментарі