Оперативна ситуація на сході України залишається складною – росіяни продовжують атакувати позиції воїнів Сил оборони на Куп'янському, Лиманському та Бахмутському напрямках.
Про це повідомив командувач Сухопутних військ Збройних сил України Олександр Сирський у своєму Telegram-каналі.
За інформацією військових, окупанти ведуть підготовку до відновлення наступальних дій на Сіверському напрямку.
Сирський уточнив, що для цього ворог переміщає підрозділи «Шторм» та здійснює формування штурмових рот.
У районі Бахмута окупанти докладають усіх зусиль для виходу на кордон каналу Сіверський Донець-Донбас. Росіяни також «намагаються створити сприятливі умови» для наступу на Часів Яр і відновити втрачене становище в районах Кліщіївки та Курдюмівки – туди перекидаються підрозділи Північного флоту рф.
«На Лиманському напрямку противник проводить наступальні дії з метою витіснити наші війська за річку Чорний Жеребець. Здійснює інтенсивні артилерійські обстріли. Крім того, переміщає з території російської федерації до цього району додаткові штурмові роти та проводить підготовку нових штурмових загонів у базових таборах», – розповів Сирський.
Крім того, ворог не залишає спроб атакувати позиції сил ЗСУ біля Куп'янського лісу, щоб в подальшому захопити Сіньківку та створити загрозу блокування для Куп'янська.
«Незважаючи на широкомасштабні наступальні дії ворога, наші воїни на всіх напрямках міцно тримають оборонні рубежі та завдають ворогові значних втрат», – резюмував генерал.
Нагадаємо, 9 січня стало відомо, що під Куп'янськом після перерви відновились штурми росіян.
До цього західні ЗМІ писали про те, що в середині січня може розпочатися наземний наступ окупаційних військ у Харківській області. В ОВА вже прокоментували цю інформацію.

Інф.: Слово і діло

Коментарі