На тимчасово окупованій Запорізькій атомній електростанції суттєво зросла кількість озброєних російських військових, кількість яких нині налічується понад 2,5 тис.
Про це інформує Енергоатом.
"Найбільшу атомну станцію в Європі окупанти цілком і повністю перетворили на свою укріплену військову базу", - пише пресслужба.
Повідомляється, що наразі на ЗАЕС нараховується понад 2500 російських військових, їх більше, ніж персоналу станції.

"Побільшало і військових, і патрулів й у самому Енергодарі. Так, загарбники ще досі залишаються на майданчику АЕС і в містах атомників, але дуже скоро ЗСУ таки прийде на збережену енергодарську землю - і рашистська навала нарешті скінчиться", - додають в Енергоатомі.

Крім того, після так званих відпусток, під час яких з Енергодару вивозили представників окупаційної влади, документацію й техніку, рашисти повертаються в місто. Знову функціонують відділення банків РФ та місцева псевдоадміністрація.

Не працюють лише АЗС, адже пального немає: "Але за навіть його наявність виїхати з міста практично неможливо".
    Нагадаємо, раніше загарбники вели підготовку до "евакуації" з Енергодара близько 2,7 тис. працівників Запорізької АЕС і їхніх сімей.
    11 травня НАЕК "Енергоатом" повідомив, що проводить підготовку персоналу, який повинен зайти на Запорізьку АЕС одразу після деокупації і почати працювати.
    На Запорізькій атомній електростанції російські окупанти заборонили атомникам спілкуватися між собою. 

Інф.: Еспрессо

Коментарі