Російська атака 3 лютого на енергетичну інфраструктуру Кривого Рогу стала однією з найбільш масованих атак на енергетику за рік.
Про це повідомили у Telegram Укренерго.
За даними компанії, це вже третя за тиждень і одна із найбільш масованих ворожих атак за рік. Втім наразі усі споживачі уже мають світло.
«Відновлювальні роботи були непростими: оскільки після атак знижується надійність живлення пошкодженого енерговузла, ремонтним бригадам довелося протягом дня двічі повертати світло споживачам в регіоні», – йдеться у повідомленні.
Зараз ще продовжуються ремонтні роботи на магістральних та розподільчих мережах. В Укренерго також зауважили, що енергетикам вдалося значно мінімізувати наслідки атак завдяки підготовці влітку. Фактично, це були перші відключення світла в Україні після повітряних атак з початку опалювального сезону.
Нагадаємо, в ніч на 3 лютого армія рф атакувала Україну 14 ударними БПЛА типу «Shahed-136/131». Сили ППО знищили 9 дронів.
У Кривому Розі через обстріл та падіння уламків дронів постраждало обладнання підстанції Укренерго та дві високовольтні повітряні лінії. Були знеструмлені побутові та промислові споживачі. У місті застосували аварійні графіки відключення світла.
Згодом вдень 3 лютого сили протиповітряної оборони знищили у Дніпропетровській області ще одну ракету, яку випустили російські війська.

Інф.: Слово і діло

Коментарі