Російські окупанти поставили перед собою мету вийти на адміністративний кордон Донецької області до кінця поточного року.
Джерело: заступниця міністра оборони Ганна Маляр в інтерв'ю телемарафону "Єдині новини"
Пряма мова: "Вони (росіяни – ред.) поставили собі завдання до кінця календарного року вийти на (адміністративні – ред.) кордони Донецької області".

Деталі: Маляр розповіла, що зараз місто Бахмут є "нашою східною фортецею", де ворог сконцентрував найбільше військової техніки та озброєння.

"Там (у районі Бахмута – ред.) було незначне просування, але ворога витіснили. Станом на сьогодні ворог намагається оточити місто, але в них також це не виходить", – повідомила заступниця міністра оборони.

Інститут вивчення війни (ISW) спостеріг сповільнення наступу російських військ у районі Бахмута і припускає, що загарбники будуть ініціювати тактичну або оперативну паузу.
За словами речника Східного угруповання військ ЗСУ Сергія Череватого, східний фронт наразі є головним епіцентром збройної боротьби проти агресора, а Бахмутський і Авдіївський напрямки та деякі частини Луганщини – головними гарячими точками.

Інф.: Українська правда

Коментарі