Окупанти оголосили Мелітополь «столицею» підконтрольної їм частини Запорізької області, адже не здатні надалі просуватися у регіоні.
Про це повідомляє британська розвідка. Відомо, що цього місяця окупанти опублікували указ, яким оголосили Мелітополь обласним центром Запорізької області. Призначений кремлем голова області Євген Балицький заявив, що це тимчасовий захід, поки місто Запоріжжя не буде підконтрольне рф.
Варто зауважити, що Запорізька область – одна з чотирьох областей, які президент рф владімір путін «приєднав» до складу росії ще у вересні минулого року. При цьому загарбники ніколи не окуповували Запоріжжя.
«Тиха заява про альтернативну столицю, ймовірно, є мовчазним визнанням усередині російської системи того, що її сили навряд чи зможуть захопити раніше заплановані основні цілі в найближчому майбутньому», – додають у повідомленні.
Також повідомляли, що колаборанти вирішили надати трьом населеним пунктам – Мелітополю, Бердянську та Енергодару – статус «міст обласного значення».
Нагадаємо, окупанти продовжують примусову паспортизацію українців на території тимчасово підконтрольної їм території Запорізької області. У Мелітополі загарбники запровадили заборону на здійснення будь-яких виплат та розрахунків для осіб, що не мають реєстраційного номера облікової картки платника податків рф.

Інф.: Слово і Діло

Коментарі