Окупантам довелось переключитись на оборону.
У березні російська армія в черговий раз не змогла провести наступ на Донбасі і перейшла до оборони, заявив начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов у інтерв'ю виданню NV.
"31 березня 2023 року провалилася чергова спроба російського наступу. Так званого зимово-весняного. Офіційно. 31 березня вони мали вийти на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей. Це навіть не п'ята спроба, яка провалилася", - сказав Буданов.
За словами начальника ГУР, російська армія наразі не має потенціалу для проведення стратегічної наступальної операції.

"І найближчим часом не буде. Росія перейшла до стратегічної оборонної операції. Їхнє завдання - утримати наші захоплені території, зірвавши нашу наступальну операцію щодо їх звільнення", - сказав глава розвідки.
Виключення, за словами Буданова, зараз є у двох районах: росіяни намагаються захопити Бахмут (це їм не вдається з червня 2022-го), а також зробити напівохоплення Авдіївки з північного боку, біля Мар’їнки.
За словами секретаря РНБО Олексія Данілова, командування ЗСУ має кілька варіантів початку контрнаступу, і який саме обрати - вирішать в останній момент.

Інф.: Дзеркало тижня

Коментарі