У Дніпрі на місці російського теракту, що знищив багатоповерховий будинок, тривають роботи з розбору завалів. Станом на 01: 30 15 Січня відомо, що постраждали 73 осіб, з-під завалів врятовано 38 осіб, 12 загинуло.
Про це повідомляє Дніпровська міська рада.
У місті з 15 січня оголошено триденний траур. Одна секція будинку повністю знищена - саме туди влучила російська ракета.
«Як відомо, вдень 14 січня російські терористи потрапили ракетою в багатоповерхівку, де живе понад 1,1 тис. людей. Вибухом повністю знищило одну із секцій будинку. Наразі відомо про 12 загиблих. Також поранення отримали 73 людини, майже всі вони зараз знаходяться в лікарнях» - сказано в повідомленні.

В цю хвилину робота по розбору завалів триває, оскільки ведеться пошук уцілілих. На місці працюють рятувальники ДСНС, поліція, військові, медики, волонтери, комунальні служби.

Нагадаємо, що російські терористи вдень 14 січня цілеспрямованим ударом знищили багатоповерховий будинок у Дніпрі. За даними ПС ЗСУ, терористи вдарили по багатоповерховій будівлі у Дніпрі важкою ракетою Х-22, призначеною для знищення авіаносних груп у морі.

На місці теракту під завалами залишаються живі люди, вони чекають допомоги. Відомо, що вони контактують з рідними та рятувальними службами за допомогою СМС.

Інф.: Слово і Діло

Коментарі