altПродовжуємо публікацію звернень Ради Оборони і Допомоги Українцям Українського Конґресового Комітету Америки (РОДУ УККА) до громадян України в Україні та за кордоном у рамках акції «Голоси патріотичних українців», яка проводиться з метою забезпечення чесних виборів в український парламент.
Публікуємо нижче черговий лист УККА до співвітчизників:
Лист 21

ПІДПИСАВШИ  «МОВНИЙ» ЗАКОН,  ЯНУКОВИЧ  ОСТАТОЧНО ПОКАЗАВ СВОЮ АНТИУКРАЇНСЬКУ СУТНІСТЬ
Діючий президент держави Україна Віктор Янукович підписав антиконституційну цидулку під назвою "Про засади державної мовної політики", чим фактично узаконив подальшу русифікацію України. Не визнавати цей факт - значить називати чорне білим. Окрім того,  таке рішення суперечить не лише здоровому глузду, але й конституційним нормам. Адже українська мова є мовою нашої землі й основою ідентичності країни. Українська мова є державною мовою і мовою міжнаціонального спілкування. Вона вживається в усіх сферах суспільного життя країни. 

Держава не втручається у мову спілкування людини в приватному житті і гарантує вільний розвиток та підтримку мов національних меншин. Як не прикро, але розкол України за мовною та національною ознакою набуватиме дедалі більших обертів. Цинізм Януковича давно не вражає, бо межі йому нема. Власне, суцільна брехня - це його життєве кредо, норма. Тобто, для нього збрехати - як  дурному з гори збігти. А ще це фарисейство із зустрічами в Криму з українською інтелігенцією. Для чого був увесь цей пафос, штучне створення цілковитої ідилії порозуміння?! Зрозуміло, що лише для «галочки». Бо чхати цей, з дозволу сказати, гарант хотів на українську мову і на українську державність. Цим підписанням Янукович остаточно виявив свою антиукраїнську, свою холопську проросійську сутність.

Режим цілеспрямовано йде на руйнування України як незалежної європейської держави. Нас свідомо заганяють у кремлівське ярмо. Далі буде більше. Скоро, "рускоязичні панове", за спілкування рідною мовою нас, як при "совках", знову почнуть називати "жлобами", а за шанування національних традицій стануть цькувати. Наших дітей будуть вважти ізгоями серед "говорящих на правильном языке деток". А  ще закон Януковича-Колесніченка-Ківалова прописав чітку технологію тотального звільнення України від формально державної української мови, її повного витіснення з усіх сфер громадського життя, перетворення її на мертву мову, подібну латині. В законі вони зробили все, щоб російськомовний ринок, частиною якого є Україна, неначе ядерним напалмом випалив рештки української мови в інформаційній сфері, вбив залишки україномовного середовища, виштовхнув українську на мовний маргінес. І тепер – верх цинізму! – пообіцяли програму підтримки українській мові. Щоб і надалі зневага до України аж перла від першого-ліпшого російського "чинуші", причому у формах, що відразу тягнуть на Ноту протесту МЗС? Щоб і надалі "п'ята колона" ревла від задоволення, не зустрічаючи у все більшій кількості регіонів жодного опору своїй руйнівній роботі від формально української влади?

А ще з такими темпами попереду на нас чекають Митний союз, ЄврАзЕс і "спільне" військо для захисту "спільних" же економічних інтересів. А як у Кремлі вміють творити великі спільноти, ми знаємо: наші діди пам'ятають це ще зі сталінських часів. Одне зрозуміло із граничною ясністю: підпис під мовним законом – це підпис проти України.

Але цей підпис - не лише удар по всьому українському, це також і спонука. Спонука і мотив для всіх нас до об'єднання, спільної боротьби і спільної перемоги над режимом. Уже зараз, уже на найближчих виборах. Бо іншого виходу просто немає, якщо не хочемо, щоб від України лишилася тільки назва, та й та – не назавжди.Тож єднаймось для перемоги і пам’ятаймо клич: ˮВізьми до рук Бюлетень, щоб не брати зброюˮ.

Прочитай і передай іншим!

Наша поштова скринька:  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Усі листи - в розділі "Українці за кордоном"

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh