Світлій пам’яті Іларіона Хейлика
У місті Норт-Порт (Флорида, США) пішов з життя один із активних діячів української діаспори США, благодійник та громадський діяч Іларіон Хейлик.
Про це повідомив український письменник Олег Чорногуз.
"Дякуємо за все, що Ви зробили для України! Вічна і світла пам’ять про Іларіона Хейлика назавжди залишиться в серцях всіх, хто його знав. Щирі співчуття рідним та близьким", - йдеться в некролозі української інтелігенції у вшанування пам'яті знаменитого українського американця.
Олег Чорногуз (письменник, м. Київ), Володимир Науменко (головний редактор журналу «Березіль», м. Харків), Михайло Роль (журналіст, громадський діяч, м. Київ), Люцина Хворост (журналіст, редактор книжки мемуарів родини Хейлик «Трикутник», м. Харків), Юрій Пальчуковський (голова УНРади, м. Київ), Фідель Сухоніс (шеф-редактор щомісячника «Бористен», м. Дніпро).

Подружжя Іларіон Хейлик та Раїса Хейлик (Ню-Джерзі, США) - хранителі української мови і українських традицій в Америці - також відомі своїми багаторічними дописами, присвяченими життю та побуту західної української діаспори, зокрема, у циклі художньо-публіцистичних нотаток «Трикутник», який розповідає про історію становлення української громади Венесуели, а також цікавими та високохудожніми фоторепортажами, що ілюструють природу тропічних широт.
Фідель Сухоніс: Працелюбне подружжя Хейлик

Інф.: ВН

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh