Ми віримо у зрілість українського народу, - "Голоси патріотичних українців Америки"
СМІЙСЯ, ПАЯЦЕ,
Смійся паяце, смійся аж до сліз, 
Що дався намовити обдурений народ,
Що він, на рідній землі, до волі ще не доріс!
Так алегорично можна порівнати сучасний передвиборний стан в Україні (перед другим туром). Кандидатів у Президенти було багато, а один став найпершим: за обіцянку, що об'єднає Крим і Донбас в одну російськомовну Республіку й зупинить криваву війну. Ніщо більше не мого би так потішити путінську душу, як ця обіцянка. 
Не до увірення, щоб по несповна трьох декад незалежності український народ зробив таке рішення.
Дорогі брати і сестри, не вірте чужим пропагандистам та опитуванням! Оберіть українського патріотичного, досвіченого президента, який, з поміччю дружних нам держав, поверне Крим і Донбас та збереже волю і честь нації. Такі кандидати були, тільки не всі мали матеріяльні засоби, щоб змагатись із спонсорами ”грошових мішків”, наповнених украденим у нашого народу добром.
Наприклад, нам відомі такі як Гриценко, Наливайченко та Порошенко, а лідером все ж є Зеленський, але на нашу думку він тільки з’явився для популяризації своєї телевізійної програми і не зацікавлений у президентстві. Крім того, він політично не тільки не знаний, але й також не має жодного досвіду у складній політиці України. Ми хочемо вірити, що наш електорат є уже свідомий того, що ці вибори не для жарту, що вони будуть вирішальними у долі нашого народу та його нащадків.
 
Ми також віримо в наш народ, у те, що він є патріотичним і докаже свою зрілість, як це доказав по віковій неволі сто років тому, як доказав це у живому ланцюгу волі у 1991 році та своїм героїзмом у Донбасі, коли майже голіруч зупинив там дику московську орду, та жертвою тисяч молодих героїв доказав, що українська нація пережила вікову московську неволю. Вона живе і гартується в боях на сході України й переживе сучасні московські знущання, бо нація - це Божий твір, а Божий твір є незнищимий.  
Слава Україні!!! Слава Українському Народові!!!
 
Координаційний центр кампанії «Голоси патріотичних українців» (США),
для порталу "Воля народу"
 
 

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh