altПродовжуємо публікацію звернень Ради Оборони і Допомоги Українцям Українського Конґресового Комітету Америки (РОДУ УККА) до громадян України в Україні та за кордоном у рамках акції "Голоси патріотичних українців", яка проводиться з метою забезпечення чесних виборів в український парламент.
Публікуємо нижче черговий лист УККА до співвітчизників:
Лист 27

ЦЯ ВЛАДА НАС БОЇТЬСЯ
Декілька днів тому в мережі  Інтернет почала з’являтися інформація про те, що начебто рейтинги Партії регіонів почали випереджати рейтинги Об’єднаної опозиції. Зрозуміло: музика грає тому, хто платить. Хоч буквально перед тим більшість так званих незалежних інституцій вивчення громадської думки надавали перевагу, нехай і не з великим відривом, якраз опонентам Партії рабовласників. Що ж так радикально могло вплинути на симпатії виборців? Об’єктивних причин жодних і, більше того, чимало справді незалежних опитувань свідчать про, нехай незначне, але падіння рейтингу ПР. А з чого йому рости? Ну, потішили серце українофобів бандитським законом про мови. Але закон той на хліб не намастиш. Та й печерних ворогів нашого слова, дякувати Богу, виявляється не так уже багато в Україні. Отож, у Партії регіонів існує нині лише один резерв для підняття свого рейтингу - брехня та фальсифікації. 

Зрозуміло, що викид зростання рейтингу ПР у мережу Інтернет та мас-медіа - ніщо інше як омана виборців. Маніпуляції почалися не сьогодні. Ми всі пам'ятаємо загадкові відео, на котрих було зафіксовано камеру Юлії Тимошенко крізь замкову шпарину. Того, хто робив це відео, звичайно ж, не знайшли. Пам'ятаємо й несподіване "прозріння" сина Щербаня, через кільканадцять років. Пам'ятаємо закордонні заяви заступника Генпрокурора, якими він, до речі, порушив презумпцію невинності. У цьому ж ряду -  історія з телеканалом ТВі. Поведінка влади в тому ж руслі. Вона боїться навіть невеликого каналу. Влада зважилася на репресивні кроки, хоча це підриває її ж легітимність напередодні парламентських виборів. Це – звичайне боягузтво. Влада боїться усього непідконтрольного. А тому прагне знищити. по суті, єдиний телевізійний канал, який говорить правду.

Регіонали недалеко відійшли від радянських методик. Вони діють у стилі бульдозера. Для людей, котрі пильно стежать за подіями в Україні - це очевидні речі. Втім дивує навіть не грубість цих дій, а те, як дехто з наших земляків реагує на брехню і брутальність у ставленні до власного народу. Бо вони, як і раніше, бачать в антинародній та українофобській владі єдино можливу. Однак, ми віримо, що людей зважених та чесних є більше в нашій країні, тому більшість і правда за ними. А значить, ми неодмінно переможемо! Це зрозуміло з того, як ця влада боїться власного народу, бо щораз все більше залякує і переслідує його. А тому не будьте байдужими та скажіть рішуче ˮНі!ˮ у жовтні цим бандитським можновладцям. Будемо мати людську гідність і не дозволимо далі ганьбити себе, свій народ, свою країну! Тож єднаймось для перемоги і пам’ятаймо клич, ˮВізьми до рук бюлетень, щоб не брати зброюˮ.
З дружнім привітом
РОДУ -УККА
Прочитай і передай іншим. 
Наша поштова скринька    This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Усі листи - в розділі "Українці за кордоном"
 

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh