Іван Буртик, США: Я ВІРЮ В ДИВО!
Час жартів закінчився. Я вірю в силу  і мудрість нашого народу.
Я непохитно вірю в диво, що здійсниться 21 квітня 2019 року, у часі виборів Президента України. Чому? Тому, що то не було планово, а припало саме у день Христового Воскресіння і, як у слова Христової науки повірив світ, так цей день стане святом українського народу, в якому він прославится перемогою над злом. Чудеса стаються щоденно, як у житті народів, так і у природі, тільки ми їх не спостерігаємо, бо нас навчили, що це природні явища.
Я вірю в силу  і мудрість нашого народу, бо він зумів пережити вікову неволю, не втративши надії на визволення, то й зараз, жодна пекельна путінська сила, не всилі її угробити. Час жартів закінчився, а мудрість народу, розбудила реальність,, він став перед рішення вибору. Чи має обрати досвіченого провідника народу П. Порошенка, чи коміка - сміхотвора Зеленського?

Прихильні й дружні країни до нашого народу з великою увагою спостерігають за розвитком складних рішень нашої нації. Чи справді ми дозріли і маємо по праву належати до кола вільних народів світу? Чи залишити його призначеній жорстокій долі?  Рішення і вибір за вами, рідні українці! Тож ідіть масово до виборчих дільниць. Йдіть з розумом, щоб зберегти волю нації та не осоромити і не скривдити нащадків наших.

Президент Порошенко почув і зрозумів ваш болючий голос. Я вірю,  він щиро обіцяє, як свої, так і полтичні добрі зміни для добра народу та держави.

Голос патріотичних українців, свідомо закликає дати Президентові другу можливість, бо менше зло багато легше справити, як велике зло.

Боже допоможи!

Іван Буртик, США

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh