ОСТОРОГА ГОЛОСУ ПАТРІОТИЧНИХ УКРАЇНЦІВ
Дорогі брати і сестри, це є остатна передвиборча осторога для вас.
Відкрийте очі й гляньте кругом себе, як путінські сили окружили нас двома фронтами. Зовнішнім, на землі, в небисах і на морі та внутрішним, брехливою пропагандою дезорієнтації, щоб просунути свого коміка у президенти та окупувати Україну.
 
  Тепер тільки треба вірити у чудо, що у День Христового Воскресіння 21 квітня, не пляново, також відбудуться переможні вибори Президента. Що Господь прсвітить народ силою волі так, як чудом 24 серпня, коли поновив волю нашої нації а другим чудом, коли виборчим процесом збереже націю від можливого вікового поневолення. Господь не наказує, але так, як у Біблії дає вибір двох талантів, хто використає його, то нагороджує, а хто закопає у землю, то сам себе і своїх нащаlків - покарає.
 
  Вибір між двома кандидатами є ясний: великі й корисні досягнення Порошенка претимнили, хоч не великі, але не мудрі рішення, які тепер болючо добралися до його свідомості й він просить дати йому другу можливість, щоб виконати до найвижчої міри наложені обов'язки на Президента.
 
  Більшість голосів за Зеленського має вияснення: перше то є впливи олігарха Коломойського, як покарання Порошенка за втрату його банку Праватбанк, що уміло використала московська пропаганда, збільшуючи і поширючи всі неґативи Порошенка.
 
   В цій ситуації кандидат Зеленський попав, як риба у гарячу воду, що без холодної води перестане дихати. Він свідомий того,що він не знає то, що повинин знати, тому жартами та смішками збуває серйозні юридичні питання. Господь наділив його забавляти людей та жартами насміхатися з терплячого народу. Тому, щоб не стратити увагу людей, як сміхотвора, він також жартом повинен публично заявити, що й жарти мають свій кінець, коли серйозно треба рішати долю нації та ще і у воєнному часі, він зрічеться з кандидата на президента в користь Порошенка. Якщо він  цьоuо не зробить, тоді весь народ мусить задемонструвати свою мудрість і віддати голоси за чинного президента Порошенка. Тому ми закликаємо і просимо увесь наш електорат, що маємо вибір без вибору - тільки один кандидат на Президента Петро Порошенко.
 
Боже нам допоможи!!!
 
Центр Голосу патріотичних українців (США)
для порталу "Воля народу"

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh