Завершуємо публікацію звернень Ради Оборони і Допомоги Українцям Українського Конґресового Комітету Америки (РОДУ УККА) до громадян України в Україні та за кордоном у рамках акції "Голоси патріотичних українців", яка проводиться з метою забезпечення чесних виборів в український парламент. Публікуємо нижче останній передвиборчий лист УККА до співвітчизників:
Лист 30

ДОЛЯ І МАЙБУТНІСТЬ НАШОГО НАРОДУ В ЙОГО РУКАХ
За кілька днів український народ мусить здати вагомий іспит національної зрілості, від якого залежатиме не тільки його доля, а також його нащадків та його волі й незалежності. За цю незалежність, якою ми сьогодні  утішаємось, наші предки платили дорогою ціною свого життя. Нам, щоб її вдержати зараз, не треба жертв і крови, треба тільки зрозуміння вагомості цього часу та національної свідомості, щоб зробити мудре рішення у жовтні.
  Час нам усім зрозуміти, що український народ знаходиться у новітній стадії модерної ідеологічної прихованої війни, яка є набагато небезпечнішою від збройної. Бо прихованого ворога не легко впізнати, - він видається приятелем, щоб поступово осягнути свою ціль й перемогу. Захланну жадобу північного сусіда може зупинити тільки всенародна єдність українства та глибока любов до своєї Батківщини.

Воїни із ˮТроянського коняˮ, якого вже давно затягнули до України, інтенсивно працюють в Україні на благо Москви, яка не зріклася і ніколи не зречеться українських багатств з її ˮрабамиˮ. Її вислужники несправдливими указами та схваленням антинароднього закону про мову оголосили беззбройну війну народові, на яку треба рішучо відповісти продажним особам у Верховні Раді  у виборчому процесі в жовтні.

Ми віримо в духовну силу нашого народу, ми знаємо, що він є терпеливий, поблажливий, спокійний і не мстивий. Та коли нагромадженні болі терпінь та зневаг доберуться душевних глибин, він спонтанно спроможний вибухнути вулканічною силою, не шкодуючи ні зусиль, ні життя в обороні Божих і людських прав народу. Доказом того є багато історичних фактів, та на жаль вони не все були всенародніми, тому часто кінчалися поразкою. Отож будьмо уважні, не повторім помилок минулого тепер. Не дозвольте, щоб несповна 15% народу обирала для Вас не бажану Вам владу, докажіть свою політичну і національну зрілість. Будьте хоробрими воїнами правди, у власній обороні та Ваших дітей і внуків -  прийдіть масово на виборчі дільниці і зробіть мудрий вибір.

Незаперечно, що будуть нечесні спроби підкупу, хабарництва та залякування, які треба з мужньою гордістю відстояти, для власного добра та добра народу. Щоб вибори відбулись справедливо, не можна ставитись байдужо, бо це є святий обов'язок кожного українця перед своєю нацією. Ми просимо і закликаємо Вас відповідально поставитись до виборів 28 жовтня, бо це - єдиний легкий засіб, щоб безкровно позбутися існуючого безправ’я в Україні.

Запитаймо себе, чи краще нам живеться зараз, як три роки тому? Не забувайте, що одиниці творять суспільство і одиниці обирають владу суспільства, яка є відповідальна за долю народу та його добробут. Тому добре думайте, кого обираєте до влади. Ви краще нас знаєте кандидатів в народні депутати, які сповідують вище задекляровані ідеали. Позаяк, громадська відповідальність та довіра до партії влади, котру уособлює Партія реґіонів та комуністи - це шлях у минуле в найгірших його проявах, це сумний пережиток. Подумайте про свою долю та долю своїх дітей!
Беріть до рук бюлетень, щоб не брати зрою!
Голосуйте за вільну Україну!!!   Щасти нам Боже!!!

Наша поштова адреса This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it  

Усі листи - в розділі "Українці за кордоном"


Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh