Іванові Буртику було 97
До розриву серця боляче читати ці трагічні рядки про незабутнього мого однодумця пана Івана (Джона) Буртика, повідомляє український письменник Олег Чорногуз.
Здається, ще вчора ми ділилися з ним нашими сокровенними думами і поглядами про події на моїй і його рідній Україні. Нині важко усвідомлювати, що відійшов у далекі і незворотні віки ще один син і воїн дорогої усім нам, українцям, рідної України-Матері.
Царство небесне Вам, мій великий і незабутній Друже Іване! Пам'ять про Вас залишиться і в моїх полемічних статтях і книжках, теми до яких часто підказували мені саме Ви!!!
Йдучи у засвіти, я матиму певність, що Ви помирали з думкою про рідних і про милу Вам і любу Україну, яка вічно була, є і завжди буде у наших серцях! Слава Україні! І Слава Вам,великому сину України з великим люблячим серцем!, - пише Олег Чорногуз.

Іван Буртик в одній особі - це Українець, що всотав у себе десятки начал в ім’я любові до України і не в мріях, а в реальності. Він був відомим громадським діячем Сполучених штатів Америки, незмінним членом Другої Дивізії УНА, абсольвентом УВУ, довголітнім головою Стейтової Ради УККА і Ради Оборони і Допомоги Україні УККА. Основоположником Фундації УВУ, меценатом, автором численних публікацій, кількох книжок. Зокрема, Іван Буртик відомий не лише в Україні, а й у Казахстані, в українській громаді, де з його ініціативи і фінансової підтримки збудовано кілька українських церков, видано кілька книг, часописів.
Детальніше - у публікації Герой двох сторіч


Редакція порталу "Воля народу" глибоко сумує з приводу відходу у вічність великого українця Івана Буртика.
Світла пам'ять світлій людині.

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh