Дружина колишнього майора розповіла, де живе і чим займається з чоловіком
Колишня телеведуча і дружина екс-майора Управління державної охорони Миколи Мельниченка Наталя Розинська відвідала світський захід в Україні і розповіла, де вони саме з чоловіком проживають у США і чим там займаються.
Про це йдеться йдеться у "Світському житті" каналу 1+1.
Розинська повідомила, що вона освоїла нову професію, тепер вона адвокат.

"Я хочу представитися заново, бо це для мене нове народження - я адвокат Розинська. Я навчалася в університеті Тараса Шевченка і закінчила його з червоним дипломом. Потім я два з половиною роки була помічником адвоката і от в травні я була тут інкогніто, дуже тихо. Я шістнадцять годин складала екзамен і я стала адвокатом, я адвокат Розинська тепер. Це моє нове життя", - зазначила Наталя.

Вона передала всім вітання від чоловіка і зауважила, що він дуже любить Україну.

"Він так рвався сюди. Якщо ви пам’ятаєте, він у 2012 році приїжджав до України і через ґрати всім махав ручками. А я йому сказала: "Ні! Тільки через мій труп". Тому я тут, на передньому краю боротьби для того, щоб захищати мого чоловіка", - заявила Розинська.

Також вона сказала, що збирається звернутися до Європейського суду з прав людини з позовом.

"Вже не секрет: контррозвідка шпигувала за нами, ми обоє маємо грінкарти, як політичні біженці і перебуваємо під імунітетом захисту США. Але контррозвідка дозволила собі шпигувати за людьми, які мають політичний притулок в Америці, на території Америки. Я буду робити окремий позов до Європейського суду з прав людини з цього приводу", - зазначила дружина Мельниченка.

Також вона розповіла, що вони з чоловіком живуть у маленькому містечку Метачен, у штаті Нью-Джерсі, - це 40 хвилин від Нью-Йорку.

Займається подружжя там транспортним бізнесом.

"Ми пакуємо і перевозимо речі людей, які переїжджають з одного штату в інший, це в Америці дуже популярно", - сказала Наталя.

Після того, як Розинська з чоловіком емігрувала до США, вона не працювала. У цей час Наталя вивчала англійську мову, а також господарювала вдома.

"Я займалася тим, що пестила свого чоловіка – виготовлювала борщики, це правда. Потім я змогла долучитися до бізнесу, і зараз я працюю перекладачем у свого чоловіка, тому що він, на жаль, не мав змоги вивчити англійську мову. Тепер на всі зустрічі ми їдемо разом і я в нього ще й перекладач", - розповіла Наталя.

Нагадаємо, екс-майор Микола Мельниченко розповів про стеження за ним і його дружиною в США і спрогнозував собі смерть у разі повернення до України.

Інф.: tsn.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh