Продовжуємо публікацію звернень Ради Оборони і Допомоги Українцям Українського Конґресового Комітету Америки (РОДУ УККА) до громадян України в Україні та за кордоном у рамках акції "Голоси патріотичних українців", яка проводиться з метою забезпечення чесних виборів в український парламент. Публікуємо нижче черговий лист УККА до співвітчизників:
Лист 29
ЗАВЖДИ Є ДОБРІ НАДІЇ!
Попри усю підступність нинішньої влади в Україні більшість народу добре усвідомлює її злочинну суть. Залякування, шантаж та брехня не здатні приховати антинародну сутність Партії регіонів та їх поплічників комуністів разом з іншими запроданцями, котрих влучно прийнято називати “тушками”.
На жаль, за таких умов значна кількість української інтелігенції не займає чіткої та державницької позиції. А саме не прагне довести до вітчизняного суспільства засадничу ідею цьогорічних виборів до Верховної Ради України — їх ні в якому разі не можна ігнорувати та обирати слід не провладні політичні сили, а опозиційну частину українського політикуму.

Приємно, що ці твердження читаємо у численних листах до нас. Ось, наприклад, що пише пан Андрій Старенко з Донецька. “Я  член партії  Регіонів  від початку її існування, але я не є згодний з тим, що влада робить. Ні мене, ані членів партії ніхто не питав, чи підписувати не вигідні для України угоди з Росією.Також абсурдом є прийняття мовного закону, бо ніхто не забороняв говорити російською. Тепер я розмовляю українською і таких людей більшає у Донецьку. Я проти будь-якого поділу України; вороги віками стараються її поділити, чому нам допомагати їм. Подібно думаючих людей є набагато більше, тому я знаю, як маю голосувати.” Щиро дякуємо, пане Андрію, за Вашу сміливість. Ми віримо, що і у вашій партії є багато думаючих патріотів.

Тому не треба довіряти жодним соціальним опитуванням щодо результатів виборів. Здебільшого це все - проплачені акції. Метою ворожої брехливої пропаганди є сіяти в народі дезорієнтацію, викликати байдужість, апатію, щоб народ не вийшов на вибори, щоб не сказав владі окупантів: ні більше знущань та зневаги для народу України! Слід подумати і нашим песимістичним папугам від політики, які не свідомо чи свідомо тиражують провладну пропаганду. Не забуваймо також, що наші північні сусіди ніколи не прагнули справді вільної та заможної України.

Немає і не буде нічого легшого, як мирним способом повернути волю і всі людські свободи, коли візьмемо до рук бюлетень, щоб не брати зброю.
Щасти нам Боже!

Наша поштова Інтернет-скринька:  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it   

Читайте і передайте іншим!

Усі листи – в розділі “Українці за кордоном

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh