altПродовжуємо публікацію звернень Ради Оборони і Допомоги Українцям Українського Конґресового Комітету Америки (РОДУ УККА) до громадян України в Україні та за кордоном у рамках акції "Голоси патріотичних українців", яка проводиться з метою забезпечення чесних виборів в український парламент.
Публікуємо нижче черговий лист УККА до співвітчизників:
Лист 26

З КИМ ВИ, УКРАЇНСЬКА ІНТЕЛІГЕНЦІЄ, АБО ЗА КОГО ВІДДАТИ СВІЙ ГОЛОС?
Питання вибору для кожного виборця, не було, не є та ніколи не буде легким, бо найважче є розрізнити брехню від правди. А саме брехня нині є на озброєнні багатьох кандидатів в народні депутати України та партій, особливо від провладної більшості.                                                                                                                                                             В країні нині склалася специфічна політична ситуація. У чому вона полягає?  Нині електорат України є поділений на три табори: українські патріотичні сили, антиукраїнські ворожі сили та велика, терпляча, мовчазна маса, яка буде у виборчому процесі, вирішальним чинником долі українського народу і його незалежності.  Провладна партія, щоб не стати перед всенароднім судом за вчинені злочини, за всіляку ціну прагне втриматися при владі. Тому антизаконно  переслідує, арештовує та шантажує, залякує, забороняє та підкуплює зубожілих людей. Однак, це може стати для неї болючим бумерангом, бо то дозволяє виборцям краще пізнати ворожі пляни та брехню, щоб зробити  мудрий вибір. Електорат також мусить бути свідомий того, що є деякі новостворені за ворожі кошти партії начебто демократичного спрямування, які не є в опозиції, тільки з метою відтягнути голоси від патріотичних партій. Також трагікомічно виглядає, що колишній президент, маючи мізерну підтримку виборців, намагається провести у Верховну Раду свою політичну силу. Таким чином, він дискредитує демократичні та національні цінності.

Протилежно, українські патріотичні сили, може не з кращим складом кандидатів, але вони все-таки є виразниками демократичних  ідей,  спрямованих для добра народу і держави. Електорат повинен ознайомитися з виборчою програмою опозиції, що допоможе йому у виборі кандидатів. Не треба вірити продажним опитуванням чи провокаторам, які декларують зрадницькі і брехливі тези на кшталт: ˮшкода наших зусиль, бо перемога всеодно залишиться за владоюˮ. Це не правда, бо якщо б усі виборці взяли б участь у виборах, то владна партія ледве чи одну четверту голосів одержить. 

Питання за кого нам голосувати? На це мала б відповісти українська інтелегенція. Вона поголовно виростала на важкій праці селянських батьків, вона повинна іти з тим народом, пробуджувати національну свідомість і гордість та служити дороговказом своїм людям. Та, на жаль, тільки мала патріотична частка залишилася з народом - наражуючись на ворожі переслідування та наруги. А більшість їх, як у минулому, так і, зараз, не виправдала себе у важких політичних баталіях, плазувала перед зверхниками і тепер не інакше. Клятий мовний закон зрадлива Рада підписала майже  безперешкодно. Де була інтелігенція? Яку пораду дали інтелігенти-малороси Януковичу, за день перед підписом смертної мови? Що зробила для народу так звана Реєстрована українська інтелігенція - РУІна, яка має доступ до гаранта? Таких питань не вичерпати. Ще є час майже два місяці, інтелігенти ідіть з народом, доведіть йому свою патріотичність, не заплямуйте більше свого імені та чесного імені ваших батьків. Разом з народом візьміть бюлетень до рук, щоб не брати зброю.   

Прочитайте і передайте іншим!

Наша пошта: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it  

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh