ЗАЯВА
               «Української Національної Ради»
з приводу позиції Державної Думи Російської Федерації
       щодо подій у Львові 9 травня 2011 року


 17.05.2011

     11 травня 2011 року Державна Дума Російської Федерації ухвалила Постанову "О заявлении Государственной Думы Федерального Собрания Российской Федерации "В связи с экстремистскими проявлениями в городе Львове во время празднования Дня Победы". Український народ та Українська держава стали свідками брутального втручання Росії у внутрішні справи нашої суверенної самостійної держави. Вищий законодавчий орган РФ, порушуючи основи міжнародних норм, дозволив собі давати оцінку діям українського народу. Відповідно до Конституції України (ст. 1), Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава. Сьогодні ми є свідками того, як іноземна країна посягнула на суверенітет України.
     Друга світова війна 1939-1945 рр. – це війна між радянською імперією та німецькою імперією за володарювання у світі й розширення свого життєвого простору. Диктатори – очільники цих двох імперських режимів: фашистського –  Шикльгрубер (Гітлер) та комуністичного – Джугашвілі (Сталін) довгий час діяли разом. Свідченням цього є Договір про ненапад між Німеччиною та Радянським Союзом (Пакт Молотова – Ріббентропа) від 23 серпня 1939 р. Пакт гарантував нейтралітет Радянського Союзу в конфлікті Третього Рейху з Польщею та країнами Заходу та давав можливість повернення Радянським Союзом втрачених Росією в Першій світовій війні територій. Співпрацювали між собою й такі структури, як НКВС і ГЕСТАПО. Відомий і той факт, що Гітлер і Сталін неодноразово обмінювалися досвідом спорудження та функціонування концтаборів.

    Фашистська Німеччина в 1941 р. здійснила віроломний напад на СРСР. Проте, загальновідомо, що й більшовицький режим, офіційно визнавши в 1918 р. незалежність Української Народної Республіки, вже в 1919-1920 р.р. віроломно повалив УНР і розпочав на українській території активні дії щодо недопущення відновлення незалежної Української держави шляхом жорстокої репресивної політики, спрямованої на встановлення комуністичного ладу. Нагадаємо, що Й.Сталін з Л.Кагановичем були організаторами трьох геноцидів української нації у 1921-1923, 1933-1937 та 1946-1947 роках, а український спротив більшовицькому окупаційному режимові тривав до 1961 року!

     У війні між фашистською Німеччиною та комуністичною Росією в числі інших, втягнутих у неї європейських країн, найбільшою жертвою стала Україна. Для українського народу й української нації в результаті війни ніякого визволення не відбулося, незалежно від того, хто в цій війні переміг. Українська держава зазнала величезних жертв як від гітлерівської Німеччини, так і від сталінського режиму, який у перші ж дні війни здійснив масові розстріли українських політв’язнів.

     Ще перед штурмом Києва про ставлення до українців висловився маршал Жуков: «Зачем вооружать этих хохлов? Все они – предатели! Чем больше в Днепре потопим, тем меньше придётся в Сибирь после войны ссылать.»  Ці наміри більшовицького режиму підтверджує  наказ Кремля № 0078/42 від 22. 06. 1944 р. про виселення в Сибір усіх українців.

     Теперішня влада Росії за допомогою своєї п’ятої колони в Україні намагається нав’язати нам точку зору, що Радянський Союз був визволителем для України. Всі ми пам’ятаємо блюзнірську заяву Путіна про те, що «Россия победила бы в Великой Отечественной войне, даже если бы Украина не входила в состав Советского Союза».  За офіційними ж даними людські втрати України в Другій світовій війні склали більше половини втрат всього СРСР.
     Сьогодні послідовники Сталіна намагаються знову окупувати Україну. Тому патріотичні сили Галичини стали на захист українських національних інтересів.
     Ухвалена Держдумою РФ постанова вкотре засвідчує, що мета Російської Федерації – розколоти і поглинути нашу державу. Україна має дати відсіч імперським намірам Росії.

     Ми  вимагаємо засудити дії Голови Верховної Ради Володимира Литвина як відпові-дального за підготовку та ухвалення антиконституційного закону  про «червоний прапор», під яким відбувалось гноблення та окупація України
      Закликаємо всіх свідомих українців стати на захист своєї держави!

Демократичне об’єднання „Українська Національна Рада”

Голова ДО "УНР"                                             Юрій Пальчуковський
 

Заяву підтримали:

 

Голова «Української Національно-
 
Консервативної партії»                                    Олег СОСКІН

 
Народний депутат України 1-го та 2-го
скликань,екс Член Президії Верховної Ради
України, екс-віце президент Генерального
Комітету Парламентської Асамблеї ОБСЄ,
Академік Академії економічних наук України,
професор                                                      Володимир ПИЛИПЧУК 

 Президент ВГО «Демократична дія»                  Сергій ДЖЕРДЖ
 
Письменник, громадсько-політичний діяч,
Голова "Української всесвітньої Координаційної
Ради" ("УВКР")                                                 Дмитро ПАВЛИЧКО 

Генерал-лейтенант, Віце-президент Центру
стратегічних досліджень та аналізу,
почесний голова правління Об'єднання
ветеранів розвідки України                              Олександр СКІПАЛЬСЬКИЙ

 
Народний депутат ІІ-ІV скликань,
громадськополітичний діяч                              Михайло РАТУШНИЙ


Президент Центру європейських
та трансатлантичних студій                             Олексій КОЛОМІЄЦЬ

Народний депутат України І скликання,
заслужений журналіст України, професор,
письменник, публіцист, громадський діяч          Віталій КАРПЕНКО

Заслужений журналіст України,
політолог                                                       Юрій ДОРОШЕНКО


Народний депутат України ІІІ та ІV скликань,
доктор економічних наук, професор                  Володимир ЧЕРНЯК

Письменник, виконавчий директор
"Ліги українських меценатів"                             Михайло СЛАБОШПИЦЬКИЙ

Письменник, доктор економічних наук,
професор, громадський діяч                             Іван БЕЛЕБЕХА

Письменник, доктор філософії                           Петро ХАРЧЕНКО

Президент Благодійного фонду "Україна-Русь"    Ростислав НОВОЖЕНЕЦЬ
 

Політичний експерт, громадський діяч               Михайло РОЛЬ

Письменник, громадський діяч                          Євген БОРОВИК

Громадський діяч                                             Віталій ЧЕРНЯВСЬКИЙ

Громадський діяч                                             Григорій РИШКО

та інші

 

 

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh