ЗАЯВА
     Української Національної Консервативної партії
         щодо намірів В.Ющенка знову йти у владу

30 червня 2011 року під час зустрічі з львівською інтелігенцією екс-президент України Віктор Ющенко заявив „Щодо своєї ролі – сказати не можу, але поки що не відкидаю своєї участі у виборах” (Див. Ющенко: Мене цікавить перемога «Нашої України» як демократичної партії, Центральний інформаційний сервер партії „Наша Україна”, 30.06.2011).
Українська Національна Консервативна партія (УНКП) вважає, що спроба політичної самореанімації та повернення із небуття, яку намагається здійснити В.Ющенко, є вкрай небезпечною для України. Варто згадати, якого страшного удару цей представник олігархічних, компрадорських, лихварських сил завдав українській державі та українській нації.

УНКП закликає всі національні патріотичні сили та політичні партії, що обстоюють інтереси української нації та держави, піддати жорсткій критиці дії та наміри Віктора Ющенка. Ми закликаємо дати рішучу відсіч всім намаганням цього політичного мерця вийти в політичний простір і знову спробувати вести на манівці українців.

УНКП переконана, що головне, чим повинен опікуватися сьогодні пан Ющенко, це поверненням українському народові багатств, награбованих за його президентства. Цьому класичному представнику кланово-олігархічних сімей потрібно думати не про майбутні вибори до Верховної Ради України, а про те, що очікує на нього та його поплічників після приходу до влади в Україні національно-патріотичних сил.


Прес-служба УНКП


 

 

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh