alt                             ЗАЯВА
              Демократичного об’єднання
           
«Українська Національна Рада»
       про необхідність упередження зради
           національних інтересів України


22 березня 2011 року Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко заявив таке: «Прийнято принципове рішення, що міноритарна частка акцій «Нафтогазу» буде розміщена на фондових біржах. Ми зараз вирішуємо з нашими консультантами, на якій біржі буде більш вигідно провести розміщення. У результаті плануємо залучити приблизно 5-6 млрд. доларів, які підуть на розвиток компанії, збільшення видобутку газу в нашій країні, модернізацію вітчизняної газотранспортної системи». Про це повідомила прес-служба  Міненерговігулля. 
«Українська Національна Рада» розцінює цю заяву Юрія Бойка як пряму зраду національних інтересів Української держави. Озвучене міністром рішення означає, що кланово-олігархічні групи, які знаходяться при владі в Україні, перейшли до відкритого знищення українського національного надбання. 
Нагадуємо, що відповідно до статті 13 Конституції України „земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу. Кожний громадянин має право користуватися природними об'єктами права власності народу відповідно до закону. Власність зобов'язує. Власність не повинна використовуватися на шкоду людині і суспільству. Держава забезпечує захист прав усіх суб'єктів права власності і господарювання, соціальну спрямованість економіки”.
 
«Українська Національна Рада» вважає, що Генеральна прокуратура України повинна негайно розпочати кримінальну справу щодо зради національних інтересів та завдання непоправної шкоди українському народові у зв’язку з продажем частини акцій державної компанії „Нафтогаз України”.
 
«Українська Національна Рада» закликає лідерів політичних партій України – А. Гриценка («Громадянська позиція»), М. Катеринчука («Європейська партія України»), В. Кириленка ("За Україну"), В. Кличка (партія «Удар»), В. Наливайченка ("Наша Україна"), Б.Тарасюка («Народний Рух України»), Ю. Тимошенко (ВО «Батьківшина»), О. Тягнибока (ВО «Свобода»),
А. Яценюка (партія «Фронт змін») та інших - об’єднатися в єдиному форматі  для захисту інтересів української держави та українського народу.
 
«Українська Національна Рада» звертається до Президента України В.Януковича з вимогами:
1.      Виступити на захист національних інтересів України і не допустити розкрадання національного багатства.
2.      Негайно відправити у відставку Уряд Азарова-Клюєва-Бойка, які зраджують національні інтереси і здійснюють тотальне пограбування українського народу.
3.      Розпустити Верховну Раду України, яка жодним чином не реагує і не засудила наміри Уряду здійснити продаж акцій НАК «Нафтогаз України».
 
«УНР» також вважає за необхідне створити атмосферу тотального контролю та нищівної критики дій Уряду та кланово-олігархічних груп, які знаходяться при владі  в Україні.
 
Голова Демократичного об’єднання
„Українська Національна Рада”                          Юрій ПАЛЬЧУКОВСЬКИЙ


        Заяву схвалили:

Голова Української Національно-Консервативної партії       Олег СОСКІН
 
Народний депутат України 1-го та 2-го скликань,
екс Член Президії Верховної Ради України,
екс-віце президент Генерального Комітету
Парламентської Асамблеї ОБСЄ,
Академік Академії економічних наук України,
професор                                                                Володимир ПИЛИПЧУК

Громадський діяч, Герой України                               Левко ЛУК'ЯНЕНКО


Письменник, виконавчий директор
"Ліги українських меценатів"                                Михайло СЛАБОШПИЦЬКИЙ

Письменник, доктор філософії                                   Петро ХАРЧЕНКО 

Доктор економічних наук                                          Володимир ЧЕРНЯК

Заслужений журналіст України                                  Віталій КАРПЕНКО

Генерал-полковник,
колишній начальник Генерального
штабу України                                                         Анатолій ЛОПАТА

 Політичний експерт,
 громадський діяч                                                   Михайло РОЛЬ    


Доктор фізико-математичних наук                            Роман ЧЕРНІГА

та інші


23 березня 2011 року   
 

 

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh