Секретар РНБО Олексій Данілов, коментуючи масштабні обшуки, звільнення та підозри, заявив, що Україна перебуває на початку шляху очищення від людей, «які забули про честь».
«Це (обшуки, проведені 1 лютого ) лише початок активних дій і роботи, яка відпрацьовувалася місяцями для того, щоб зібрати доказову базу за всіма цими елементами», — сказав він в ефірі телемарафону.

За його словами, ми «знаходимося на початку великого шляху очищення нашої країни від людей, які забули, що таке честь, держава та країна і займалися неподобством, зокрема під час війни».
Читайте також:
«Це спроба відмазати». Що стоїть за хвилею обшуків серед знакових персонажів української політики та важливих чиновників — інтерв'ю NV

Данілов розповів, що в РНБО є так зване «санкційне досьє».

«Все відслідковується. Якщо хтось вважає, що він може допомагати тим людям, на яких наша країна наклала санкції, він глибоко помиляється», — сказав він.

1 лютого обшуки пройшли в колишнього міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, колишнього власника ПриватБанку Ігоря Коломойського, представників Державної податкової служби, зокрема її київського керівництва, і нардепа-забудовника від забороненої ОПЗЖ Вадима Столара.

Інф.: NV

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh