Безкоштовні перегляди знакових боксерських та футбольних поєдинків стали недоступними для українців
Це ж як ця влада ненавидить людей, якщо все так відбувається...
Бій у столиці Великобританії Лондоні за звання чемпіона світу в надважкій вазі між чемпіоном Ентоні Джошуа та претендентом на це звання українцем Олександром Усиком завершився сьогодні вночі переконливою перемогою українця.

Напередодні впливові букмекерські контори віддавали свою перевагу чемпіонові світу. Хоча ім'я О.Усика у Британії відоме, проте громадянам  цієї країни й на думку не спадало, що Е.Джошуа може програти. Це була непересічна подія у світовому професійному боксі. Тим ціннішою є перемога українця, який на сьогодні очолив світове лідерство за чотирма чемпіонськими версіями: WBA, IBF, WBO, IBO.

Українська боксерська школа вкотре довела, що Україна багата на таланти і після тривалого панування в цьому виді спорту братів Кличків, Віталія та Володимира, які вже закінчили свою  кар'єру, вона знову повернула свої лідерські позиції у світовому боксі у важкій та надважкій вазі.
Як можна пояснити феномен О.Усика? Насамперед, його  великим бажанням досягти своєї мети, щоденною виснажливою працею та генами, які він успадкував від батьків. Тому вітаємо чемпіона і бажаємо якомога довше утримувати це звання у своїх  руках, прославляючи неньку-Україну.

Сьогодні всі високі посадові особи вітають нового чемпіона із заслуженою перемогою і чомусь ніхто не згадує, що багато людей не мали можливості подивитися цей бій у прямому етері по телебаченню, Зрозуміло, що платформа "Мегого", яка викупила права на трансляцію всіх боксерських поєдинків, а також футбольних матчів Ліги чемпіонів та Ліги Європи, не збирається займатися благодійністю. Разом з тим їй треба шукати рішення, як допомогти людям у таких непростих ситуаціях.

Вважаю, що бізнес-структури, які немало заробили в Україні, мають надати можливість подивиться такі значимі спортивні події пересічним громадянам. Саме такі спортивні досягнення є об'єднавчим фактором усієї нації. Гадаю, що цей феномен відомий не лише простим громадянам, а й бізнесменам та чиновникам у владних кабінетах.

У Лондон на цю подію приїхало багато гостей з різних країн світу, і з України в тому числі. Були такі  знані люди, як екс-чемпіон світу Віталій Кличко (нині мер Києва), Андрій Шевченко, який мешкає в Лондоні, і вкотре було неприємно за них, коли вони разом з новоявленим чемпіоном О.Усиком спілкувалися ординською мовою.

Після  інтерв'ю О.Усика напередодні поєдинку у ЗМІ зазначили, що він перейшов на українську, однак, як виявилось, це був лише піар від уже новоявленого чемпіона світу. Хочу нагадати слова з вірша поета Віктора Баранова  "До українців":
" ...Та хіба ж не впаде, не закотиться наша зоря,                                                        
І хіба не зотліє на тлін українство між нами,
Коли навіть на згарищі долі й зорі Кобзаря                                                          
Ми і досі спокійно себе почуваєм хохлами?"


Що ж буде далі у чемпіона світу О.Усика? Довгоочікуваний  відпочинок, відновлення після нелегкої перемоги та перебування в колі родини... А команда екс-чемпіона світу  Е.Джошуа після аналізу виступу та з урахуванням його стану здоров'я буде готуватися до матчу-реваншу. Ця опція прописана в контракті між цими боксерами.

Микола Нагорний, спортивний оглядач порталу "Воля народу"

З думками Миколи Нагорного перекликається коментар у Facebook іншого спортивного експерта - Дмитра Нагорного:

- Те, що цей бій дивилося найменше українців за весь час нашої незалежності - це вирок цій владі. Адже подібні телетрансляції об'єднують людей гордістю за свою націю, за тріумф наших спортсменів!..
Враховуючи економічне знущання над людьми і завищений у понад 4 рази курс фунта стерлінгу до гривні, подібні телетрансляції повинні відбуватися на загальнодоступному для всіх телеканалі. Адже щойно прийнятий закон про олігархів лише підтвердив абсурдність і маразм економічного курсу України. Заради надприбутків товстосумів відбувається знущання над українцями...
Про яку окрему передплату на телетрансляцію може йти мова, якщо ми й так за такої системи переплачуємо за все! А для багатьох українців сьогодні вибір стоїть між хлібом і видовищами...
А днями подібне божевілля повториться: наші уболівальники шукатимуть, де подивитися футбольні матчі українських команд у Лізі чемпіонів. І це до того ж що ми маємо три спеціальні, виключно футбольні телеканали...
Це ж як ця влада ненавидить людей, якщо все так відбувається!...

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh