ФК "Динамо" втратив у майстерності, команді дуже потрібен форвард, який був би на перших ролях, - Микола Нагорний
Київське "Динамо" завершило свої виступи у груповому турнірі Ліги чемпіонів, програвши в останньому матчі чемпіону Португалії команді "Бенфіка" із Лісабону з рахунком 0:2.
З таким не дуже приємним фіналом для "Динамо" і вболівальників закінчилась євроосінь. Після жеребкування аналітики висловлювали думки про складну групу для "Динамо" і шанси на вихід до плей-оф. Думки були різні, але всі сходились на тому, що шанси є, але з відомими клубами Європи грати буде дуже важко. Їхній прогноз, на жаль, справдився. Гадаю, що і у столичному клубі розуміли про надскладне завдання. Разом з тим оптимістичні сподівання все ж таки на команду покладали, але життя, а особливо футбольне, має свої закони, без дотримання яких добитися успіху буває дуже складно. «Динамо» є "старожилом" у змаганнях за нагороди клубного Європейського футболу. Команда з далекого 1965-го року брала участь у них і провели 400 матчів. Найкращим бомбардиром в історії команди й досі залишається Сергій Ребров.

З чемпіоном Португалії «Бенфікою» наші земляки провели шість ігор, у яких здобули одну нічию, а в п'яти – поступилися.
Завжди після таких невдач виникає одне запитання: чому так сталось і що робити далі? Неозброєним оком видно, що рівень майстерності столичного клубу поступається багатьом європейським командам. Іноді стає незрозуміло, чому так? Якщо пригадати "золоті" часи "Динамо" у 70-х та 90-х рр минулого століття, коли динамовці за показниками були одними з найкращих у Європі, то зараз можна відзначити значне зниження майстерності гравців. Виходить, що тренерський склад не готує нове покоління високоякісних гравців? Та ні, той же Р.Яремчук є вихованцем "Динамо",але з різних причин у столичному клубі йому не пощастило грати, і він знайшов себе за кордоном: спочатку в Бельгії, потім у португальській «Бенфіці». І найпарадоксальніше те, що він і в бельгійському "Генті" був на провідних ролях і в лавах чемпіона Португалії не пасе задніх. Так він "помстився" своїй колишній команді забитим м'ячем у ворота "Динамо" на 19-й хвилині гри.

Зараз "Динамо" дуже потрібний форвард, який би був на перших ролях. На жаль, нападнику В.Супрязі, який грав за «Дніпро-1» і забивав голи, у столичному клубі не щастить. Чому? Усі досвідчені тренери говорять, що форвард знаходиться у пригніченому стані, з якого він не може вийти. Невже керівникам невідомо про мождивість допомоги психологів? Гадаю, що вона вкрай необхідна, бо ми втратимо талановитого гравця."Динамо".

Так, ми поступилося. Але чи була можливість зіграти краще? Звісно, була. Інша справа, чи скористались гравці цією нагодою... Саме, з реалізацією у нас і є суцільна проблема. Не варто вкотре говорити те саме, але у футболі результат рахується забитими голами, а не створеними моментами. Осінній футбольний сезон у Європі для наших футболістів закінчився невдало, проте попереду залишився заключний матч в УПЛ, а далі… а далі - треба власникові клубу і тренерам провести аналіз невдалого виступу клубу і рухатися вперед… Бо ФК "Динамо" - не просто команда, а бренд українського футболу! І про це треба пам'ятати не лише керівникам клубу, а й футболістам, бо вони своєю грою пропагують Україну в світі!

Микола Нагорний, спортивний оглядач порталу "Воля народу"

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh