Микола Нагорний: Власникам клубу треба прийняти непопулярні рішення для його порятунку
13 жовтня 2022 року на стадіоні "Краковія" м. Кракова був проведений черговий матч четвертого туру в рамках групового турніру Ліги Європи.
Кияни грали проти команди "Ренн", яка представляє Францію. Шанувальники нашого клубу сподівались, що динамовці вже провели  роботу над помилками і, нарешті, продемонструють притаманну "Динамо" активну наступальну гру. Але сподівання багаточисельної когорти шанувальників виявились марними. Команда вийшла на поле якоюсь пригніченою, невпевненою і відчувалось, що друга зустріч із суперником для них буде непростою. Гості захопили ініціативу і продовжували нею володіти впродовж дев'яноста хвилин.
Двадцять восьма хвилина стала неприємною для "Динамо": гості здобули право на кутовий і скористались цією нагодою, забивши гол. Цьому передував невірно організований захист своїх воріт у розташуванні  киян - у штрафному майданчику виявився неконтрольований коридор, в який, мов метеор, увірвався захисник гостей Кристофер ВУ, відправивши м'яч у ворота господарів поля.
Dynamo Kyiv VS Rennes (0-1) | Europa League 2022

На перший погляд, не сталось нічого такого, щоб засмутити динамівців, бо футбол передбачає взяття воріт тією чи іншою командою і не одразу визначає переможця. Попереду було ще достатньо часу, щоб не лише зрівняти рахунок, а й здобути перемогу. Але динамівцям до перемоги не вистачило сили духу й волі, які стимулюють людей у різних ситуаціях, а, особливо, у спортивних змаганнях. Відчувається, що команда знаходиться у глибокій кризі. З чим це пов'язано? Відповідь на це питання зможуть надати професійні  фахівці, які після тестових завдань скажуть своє слово.
Зрозуміло, що це додаткові витрати, але без цього команду, що знаходиться у "глибокому нокауті", врятувати неможливо. Для киян і власників клубу треба приймати непопулярні рішення, з якими вони забарилися, бо такий "успіх" не може залишатися без заходів, які б оздоровили обстановку в колективі і спрямували зусилля на подолання затяжної кризи.

Микола Нагорний, спортивний оглядач порталу "Воля народу"
 

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh